Uus saunaga metsamaja.

 

 

Spithamis ei pea olema alati vaid rahu ja vaikus ja üksinda olek. Vahel saab siin ka pidu.

Nimelt oli meil sel nädalavahetusel üks tähtis sündmus – sarikapidu! Jah, ehitame juurde lausa kaks hubast hoonet, millest üks saab olema saunamaja ning teine suurema seminariruumiga elumaja.

Maale saabudes ootas meid positiivse üllatusena pärg sarikate otsas ja seda tuli ju loomulikult korralikult tähistada. Looduses viibimine annab peo pidamisele muidugi hoopis teise tähenduse – meie pidu käis ümber lõkke.

Koristasime ja põletasime ehitamisest üle jäänud puitu ning metsa alt
korjatud oksi ja juurikaid. Ka mõned suuremad kännud said lõkkes uue kuue, need tirisime sealt mingil hetkel välja ning hiljem saab kindlasti neist mõni sisustuselement.

Aga uutest hoonetest siis ka. Kuna sarikate alla sai saunamaja, siis seekord sellest. Kogu protsessile (nii nagu ka eelmisel korral) oleme ise võimalikult palju käe külge pannud.

 

 

Juba projektist alates oleme arvesse võtnud seniseid kogemusi ja seega saab näiteks leiliruum olema senisest suurem, et oleks võimalik ka saunarituaale läbi viia. Kindlasti saab sauna juurde kuuluma kümblustünn ja katusealune, kus ka vihma korral peale sauna mõnus istuda oleks.

Palki ma küll laduda ei oska, aga värvimisega sain küll suurepäraselt hakkama. Ja ega see kändude põletamine mööbli tarveks ei ole vähemtähtsam palgi ladumisest.

Igal juhul on meil põnevad ajad käimas ja hoiame teidki selle kõigega kindlasti kursis.

 


 

Aga niikaua kuniks uued majad valmivad – saad sa puhata meie juba olemasolevates majades.

Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta ning päikeseloojanguid nautimas käia. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.

Lõpetuseks väike sügisene üllatus ka: meil siin Spithamis võrdub kaks kolmega – siin on meie eripakkumine 2=3 !

 

 

 

 

 

 

 

Sügis südames,
Epp