Romantiline puhkemaja kahele.

romantiline puhkemaja kahele

 

Meil on see, mida sul just praegu vaja on – puhkemaja kahele. 

Meie väike metsamaja on just sobilik kahekesi puhkamiseks. Lisaks on meie juures väga vaikne – maja ümbritseb imekaunis mets ning sinuni jõab vaid puhas looduse heli.

Meie väike puhkemaja on kahe korruseline. Esimesel korrusel on mugav täisvarustusega köök, kus saad koos oma kaaslasega valmistada romantilise õhtusöögi – või hommikusöögi, kui aeg on sealmaal. Nõusid pole vaja sul pesta – selleks on meil nõudepesumasin. Lisaks on esimesel korrusel mõnus elutuba koos televiisori ja mugava diivaniga.

romantiline puhkemaja kahele

Romantikat ja soojust lisab sinu puhkusele elutoas olev kamin, mille ees on tore tuleleeke vaadelda. Otse elutoast saad astuda meie metsamaja sauna – see on täpselt kahele paras. Puuküttega saunaahi tagab sulle mõnusa saunatamise. Puid ei ole sul vaja kaasa võtta – oleme need juba valmis pannud ning sinu ülesandeks on saun lihtsalt soojaks kütta. Dushiruumis on meil ka põrandaküte – hea palja jalaga astuda.

Maja teine korrus on avatud planeeringuga ning sealt leiab mugavad täismõõdus voodid. Hommikul võid magusalt magada kaua soovid – ükski müra ei tule sind ja sinu kaaslast siia segama. Võib-olla sobib sulle hoopis romantiline hommikusöök voodis, pealelõunane jalutuskäik metsas või päikeseloojang mere ääres…. 

romantiline puhkemaja kahele

Meil siin Spithamis on see kõik olemas.

Kui tahad eriti ägedat ja romantilist kogemust, siis võid kasutada maja kõrval olevat tünnisauna – selles oleva vee saab soojaks kütta ning võid nautida tähistaevast küünlavalgel.

Meie romantiline puhkemaja on hea paik kahele – sulle ja sinu kaaslasele. Kõige meeldejäävamad ongi just need hetked, mil saab pühenduda segamatult teineteisele.

Kui oled romantik ning sulle meeldib olla segamatult kahekesi puhta loodusega ümbritsetud puhkusel, siis tule, puhka ja naudi. Mõned päevad kaaslasega kahekesi looduse keskel asuvas metsamajas on mõnus vaheldus – tunneta seda ise ning too oma rutiinsesse igapäevaellu romantilist vaheldust.

Väike metsamaja saunaga

ETKNRLP
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Kümblustünni kasutamise hind on 50 €

Meie juurde on lihtne tulla – vaata ise siit kaardi pealt:

Mõnikord piisab puhkamiseks täiesti paarist päevast. Juba tavapärasest keskkonnast välja saamine on kosutav ning väike reis kahekesi toob alati naeratuse suule. Kui tahad meie juurde pikemaks peatuma jääda, siis teeme sulle hea pakkumise.

Uuri lisaks, romantika kahele on vaid telefonikõne kaugusel ♡

Hea teada enne teelasumist – meie juures tunned ennast turvaliselt ka COVID-19 leviku tingimustes. Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse.  Jälgime rangelt desinfitseerimise, puhtuse, koristamise ning hügieeninõuete täitmist. LOE SIIT LÄHEMALT.


Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta ning päikeseloojanguid nautimas käia. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.

Romantika südames,
Epp

Siin on sulle veel lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta