Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Selle artikli läbi lugemiseks kulub sul 5 minutit.
Saad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde.

Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeid

ettevõtte suvepäevad

Meie igapäevased tegevused ning elurütm on hetkel häiritud. Väga võimalik, et mitmed sinu ettevõtte töötajad tunnevad just praegu, et vaimse tervisega on üha raskem toime tulla. 

Puhas loodus on tervendajana sellistes olukordades tõhus abimees ning saunast ja metsast  on eestlane ikka sadade aastate jooksul abi saanud oma ihu -ja meele hädade leevendamiseks.

Ettevõtte suvepäevad on firma meeskonna jaoks alati oodatud sündmus, kuid sel aastal tuleb suvi teisiti. Enamuste firmade ja ettevõtete suvepävadel on justkui kriips peal.

Meid kõiki räsiv koroona pandeemia jätab firmade töötajad tänavu ilma traditsioonilistest ja oodatud üritusest. Ettevõtte suvepäevadel osalemine võib paljudele jääda vaid heaks mälestuseks, mis pärineb eel-covid aegadest. Läheneme olukorrale leidlikult ja kasutame olemasolevaid suvepäevade korraldamise võimalusi maksimaalselt ära.

Ettevõtte suvepäevad: kasulik teadmine, kuidas koroona tingimustes seda turvaliselt teha.

Juba enam kui aasta oleme pidanud COVID-19 taktikepi all oma elukorraldust muutma. Saabuv suvi ei ole erandiks. Kui varem on ettevõtte suvepäevad olnud tore sündmus, mis suurendab firma töötajate ühtekuuluvust ja parandab üldist motivatsiooni, siis on üsna tõenäoline, et  sellel suvel jääb see rõõm ära. 

Kas tõesti on see paratamatus, mis kummitab paljusid ettevõtteid? Kuna olud muutuvad pidevalt, siis on olukord ettevõtete suvepäevade korraldamisega lahtine ning otsuseid tehakse päris viimasel hetkel vahetult enne firmapeo toimumist.

Arvestades kaasaegsed tehnoloogia lahendusi võib kõik firmaüritused  teha virtuaalselt – kuid virtuaalse ja füüsilise sündmuse õhustikku ei saa omavahel võrrelda. Virtuaalne koosolemise tunne ei saa  päris koosolemise mõjule ligilähedalegi – virtuaalsündmuselt ei saa nii vahetuid emotsioone ning elamusi, kui seda pakub inimestega kokkusaamine.

3 olulist põhjust, miks teha ettevõtte suvepäevad Spithamis

Spithami Puhkemajad on kompleks kuhu kuulub kolm saunaga metsamaja. Meie puhkemaju on võimalik rentida ettevõtte suvepäevade korraldamiseks terve kompleksina, samas asuvad need teineteisest piisavalt kaugel, et ka erinevad seltskonnad teineteist ei sega. Kogu kompleks majutab kuni 40 inimest ja  suvel saab lisaks kasutada kahte pisikest kämpingumaja.

parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga

Kõige olulisem põhjus, mis teha ettevõtte suvepäevad meie juures, on meie heaolu taastav ja külastajaid kosutav keskkond. Asume puhtas metsas ning mets on suurepärane tervendaja. Meie saunaga metsamajad võimaldavad majutada ettevõtte töötajad väiksemates seltskondades ning see maandab siseruumides omavahelise kokkupuute riski miinimumini. 

 1. Meil on turvaline – Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse.
 2. Meil on põnev – oled sa varem midagi kuulnud metsateraapiast, saunarallist või sellest, et otse metsast saab alguse merereis maagilisele saarele? Aga milla sa viimati metsahelide saatel õhtusööki nautisid? Meil on see, mida sa otsid.
 1. Meiega on lihtne – saad asjalikku abi toitlustuse korraldamisel, suvepäevade läbiviija kaasamisel, programmi kokkupanemisel, õhustiku loomisel ja  sobiliku elavmuusika kaasamisel. Kõik läheb sujuvalt ja mõnusalt.

Sa tahad siia tagasi tulla, sest meie juures on turvaline ja unustamatult mõnus.

spithami seltskonna puhkemajad saunaga

Miks sul on turvaline, kui teed oma ettevõtte suvepäevad Spithamis

Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse.

Jälgime rangelt desinfitseerimise, puhtuse, koristamise ning hügieeninõuete täitmist.
Terviseameti kinnitusel säilib viirus elujõulisena soodsatel tingimustel pindadel kuni 3 ööpäeva, kuid hävineb puhastamisel ja desinfitseerimisel koheselt.

Peale külaliste lahkumist viime 3h pärast igas kasutatud puhkemajas ja ruumis läbi põhjaliku puhastuse (s.h. kõik tekstiilid, pehme mööbel, erinevad kokkupuutepinnad jne) vastavalt EHRL-i hotellide tervise turvalisuse tegevusjuhisele. 

Ruumide ja pindade puhastamisel järgime rangelt Terviseameti puhastuse ja desinfitseerimise soovitusi. 

Me teame, et “Topelt ei kärise” ning igaks juhuks paneme sulle soovi korral valmis ka COVID-19 kiirtestid.   Peame sinu üritusel osalevate firma töötajate turvalisust väga oluliseks, ning seetõttu saad meie käest soovi korral ka piisava hulga desovahendeid (kätele ja pindadele) ning kaitsemaskid.

Kuidas me täpselt tagame oma külastajate turvalisuse COVID-19 leviku tingimustes, saad lugeda siit artiklist   ja siin on sulle veel üks hea uudis – koronaviirus sureb puitpindadel kiirelt ning kuumas saunas silmapilkselt.

Mida unikaalset on meil sulle pakkuda ettevõtte suvepäevade läbiviimisel

Meil on Spithami puhkekompleksis kolm aastaringselt kasutatavat saunaga puhkemaja, mis majutavad kokku mõnusalt ligi 40 inimest. Meie juures on väga mõnus teha väiksemaid ja privaatseid firmaüritusi. 

Iga maja juures on oma köetav kümblustünn, meil on katusega grillkoda, oma tiik ja spordiväljak.

ettevõtte suvepäevad

Kõik majad on varustatud kaasaegse köögiga ja kõige sinna juurde kuuluvaga ja kui sa ise ei taha toiduvalmistamisega tegeleda, siis korraldame sulle toitlustuse. Vajadusel saad ka cateringi teenuse otse metsa.

Siin on sulle head mõtted, mis toovad naeratuse suule:

 1. Ainult meie juures on sul unikaalne võimalus koos tiimiga teha võimsalt tervendavat, tiimi ühendavat ja kosutavat metsateraapiat. Kui sa ei tea, mis see täpselt on, siis loe metsateraapia kohta lähemalt siit.
 2. Kui tuled meie juurde metsa ettevõtte suvepäevi korraldama, siis saad teha koos oma meeskonnaga unustamatu merereisi. Osmussaar on meil siinsamas lähedal ning saarele viiva laeva kapten on meie hea sõber.
 3. Meil on väga kuulsad saunad, mis on kohandatud nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Kui oled meie külaline, siis võid saunatada, palju jaksad.
 4. Unustamatu kümblustünni kogemus teeb saunatamise veelgi mõnusamaks.
 5. Kuigi kõik meie saunaga metsamajad on sisustatud esmaklassiliste köökidega ning toiduvalmistamise võimalused on head  P.s. – meil on lisaks veel ka katusega grillkoda, kus on hea kehvema ilma puhul grumaanselt aega viita.

Spithamis saad viibida puhtas looduses nii palju, kui süda lustib ning hingematvalt ilusad metsad, puhtad rannaalad ning metsajärved on inimestele imelised kingitused. Loe sellest lähemalt meie blogi artiklist ”Mida teha Spithamis?”

ettevõtte suvepäevad

Mida teha, kui oled ettevõtte suvepäevade korraldamisega jäänud üksi?

“Leia mingi koht ja mingi bänd, teeme mõned mängud…” on aegunud lähenemine. Kui tahad tõeliselt kasulikku, tasemel  ja meeldejäävat firma sündmust, siis selle jaoks on sul vaja kogenud läbiviijat – ürituse korraldajat.

Meie siin Spithamis peame kvaliteeti tähtsaks ning kui tahad, et sinu ettevõte suvepäevad korraldatakse ILMA VIPERUSTETA, siis räägi kogenud ürituste korraldajaga – meie soovitatavaks partneriks selles osas on väga kogenud ja loominguline õhtujuht Tõnu Einasto.

Kogenud ettevõtte suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto nõuanded.

Meeldejääva ning igati õnnestunud firmapeo eelduseks on korralik mõtestatud eeltöö kogenud partneri ja korraldajaga.  Olen korraldanud rohkem kui 120 edukat sündmust palgavälise motivatsiooni tõstmiseks ehk ettevõtte suvepäevade (ja jõulupidude) üritust. 

Siin on sulle alustuseks 3 kasulikku nõuannet, mida Sa pead kindlasti järgima, kui tahad, et fimapidu õnnestuks:

 1. Mõtle läbi, mis on peo eesmärk ning kui palju on Sul võimalik sellesse panustada.
 2. Mis on eelarve ja kas see läheb kogu sündmuse planeerimisele (koht, söök-jook, transport, ööbimine jne) või on eraldi summa just meelelahutusprogrammile? Kui kohe ei oska summat öelda, on abiks ka eelmise korra samalaadse sündmuse eelarve või meelelahutuse maksumuse suurusjärk. 
 3. Ära jäta korraldaja ja õhtujuhi valikut viimasele hetkele ning ära otsusta vaid honorari järgi.

Oluline on dialoog korraldajaga ning usalduslik suhe. Sinult soov teha oma töötajatele meeldejääv sündmus, meie poolt head ideed, kogenud meeskond ning aastate pikkusele praktikale tuginev järele proovitud heade sündmuste õnnestumise valem!

Rohkem mõtteid millest alustada leiad siit artitklist ning kuis sul on väga kiire, siis kiika siia: facebook.com/roomulabor.

Kasulik teada, kui sul on plaanis ettevõtte suvepäevade korraldamine:

Mitteavalikud sündmused – s.h. ettevõtte suvepäevade korraldamine – ei oma otseseid juriidilisi piiranguid aga terviseohutuse reegleid on kindlasti soovituslik silmas pidada.

Vabas õhus on lubatud teha firma või ettevõtte suvepäevad ning sellele piiranguid ei ole seatud.

Alates 3. Maist 2021 on Valitsuse korraldusel lubatud välitingimustes  maksimaalselt 150-le inimesele avalikud koosolekud ja jumalateenistused ning kõik muud avalikud üritused nii kultuuri- kui meelelahutusvaldkonnas. 

Kuigi kehtiva korra järgi (03.05.2021 seisuga) on  keelatud on kõik siseruumides toimuvad avalikud üritused ja avalikud koosolekud, sh konverentsid, on valitsus sätestanud, et Ettevõtete enda töökoosolekud ei ole avalikud koosolekud ning neile piirangud ei laiene.

Lisaks võib sulle ka kasulik olla info selle kohta, missugused on COVID-19 piirangud üritustele ning missugune on COVID-19 käitumisjuhend avalike ja kultuuriürituste korraldajatele ning kultuuriasutustele. Loe selle kohta lähemalt siit dokumendist.

 • Meil on ilusa metsa sees Spithamis kolmest puhkemajast koosnev kompleks – igas majas olemas privaatsed puuküttega saunad, kümblustünnid ning kõik muu vajalik kosutavaks puhkuseks. Loe lähemalt meie majadest siit: https://www.minupuhkus.ee/majutus/
 • Kui tuled meie juurde ettevõtte suvepäevi veetma, siis aitame sul korraldada ka vajaliku toitlustuse. Soovi korral võid ka ise söögi eest hoolitseda – igas majas on täisvarustusega mugavad köögid ning kui tahad, siis võid toitu valmistada õues grillil. Kosutav ettevõtte suvepidu on väga tore elamus.

Küsi meie käest pakkumist oma ettevõtte suvepäevade jaoks.

Võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov meie poole teele. Vaatame saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik ja vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. 

Lepime kokku sinu täpsemad vajadused ning siis saame teha just sinu jaoks mõeldud parima pakkumise.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT.
Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem.

Minu telefon on:  +372 53466264

Tervitustega,
Spithami Epp

Siin on sulle lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta

Veel üks mõte seoses ettevõtte suvepäevadega…

Kui ettevõtte suvepäevade korraldamiseks ei ole mahti, siis aitab sul emotsionaalset tasakaalu parandada see video – naudi ise või jaga töökaaslastega. Ning metsas peaksid ikka käima – see suurendab sinu õnnelikkust ning kui oled õnnelik, siis laabub elu ka paremini.