Puhkemajad

 

Spithami Puhkemajad Läänemaal on ideaalne koht, kus saate nautida rahu ja vaikust looduse keskel. Meie puhkemajad on varustatud kõige vajalikuga, et tagada teile mugav ja lõõgastav puhkus. Lisaks pakume ka võimalust rentida meie puhkemajasid erinevate sündmuste, nagu sünnipäevade, firmaürituste ja workshop’ide jaoks.

Kui otsite ideaalset kohta puhkuseks või eriliste sündmuste korraldamiseks Eestis, siis Spithami Puhkemajad on teie unistuste sihtkoht. Meie puhkemajad on Läänemaa pärl, ja siin on mõned põhjused, miks Spithami puhkemajad võivad olla parimad puhkemajad Eestis.

spithami puhkemajad saunaga

Puhkemajad Läänemaal – Unustamatu Puhkus Looduse Rüpes

Spithami Puhkemajad Läänemaal on ideaalne koht, kus saate nautida rahu ja vaikust looduse keskel. Meie puhkemajad on varustatud kõige vajalikuga, et tagada teile mugav ja lõõgastav puhkus. Lisaks pakume ka võimalust rentida meie puhkemajasid erinevate sündmuste, nagu sünnipäevade, firmaürituste ja workshop’ide jaoks.

Läänemaa on tuntud oma kauni looduse ja rannikumaastike poolest. Spithami Puhkemajad asuvad just selles looduskaunis piirkonnas, võimaldades teil nautida vaateid merele ja metsadele. Hommikune ärkamine linnulaulu saatel ja õhtused jalutuskäigud looduses muudavad teie puhkuse eriti meeldejäävaks.

Saunaga Puhkemajad – Lõõgastus Teie Kontrolli All

Üks meie puhkemajade suurepärastest omadustest on saunade ja kümblustünnide olemasolu. See võimaldab teil nautida lõõgastavat saunaõhtut või sukelduda kümblustünni sooja vette, samal ajal nautides kaunist loodust enda ümber. Saunaga puhkemajad pakuvad teile võimalust lõõgastuda ja värskenduda just nii, nagu te ise soovite.

Saunapuhkus on Eestis traditsioon ja Spithami Puhkemajad võimaldavad teil seda traditsiooni täiel rinnal nautida.

Kümblustünniga puhkemajad

Kõik Spithami puhkemajad saunaga on varustatud oma kümblustünniga, mida saab kasutada lisatasu eest, alates 50€ piiramatu kasutusaja eest. Kui teete meie juures puhkemaja broneeringu, andke teada, millal soovite kümblustünni kasutada, ja me korraldame kõik ülejäänud.

Spithami Puhkemajad on tõeline paradiis looduse armastajatele, saunafännidele ja sündmuste korraldajatele. Teie puhkus Spithami Puhkemajades jääb teile pikaks ajaks meelde, olgu selleks siis rahulik puhkus, eriline sündmus või looduse nautimine.

Meie puhkekompleksis ootavad teid kolm aastaringselt kasutatavat ja erakordselt hubast puhkemaja koos saunaga. Kõik majad on varustatud kaasaegsete köökide ja kõikide vajalike mugavustega. Igas majas on oma köetav kümblustünn, mis lisab teie puhkusele lõõgastavat võlu.

Puhkemaja Sünnipäevaks – Tähistage Erilisi Hetki Looduse Keskel

Kas otsite ideaalset kohta sünnipäeva tähistamiseks? Spithami Puhkemajad pakuvad teile võimalust korraldada unustamatu sünnipäevapidu looduse rüpes. Meie Seltskonna Puhkemaja on piisavalt suur, et mahutada suuremaid seltskondi, ja samas pakume ka privaatset Väikest Maja, mis sobib suurepäraselt romantiliseks kahekesi aja veetmiseks. Loodus ja mugavused käeulatuses muudavad teie sünnipäeva eriliseks. Meie Suur Puhkemaja on aga vaieldamatult perede lemmik.

Puhkemaja Rent – Paindlikkus ja Mugavus

Spithami Puhkemajade rentimine on lihtne ja mugav. Teil on võimalus valida erinevate majade vahel vastavalt teie vajadustele. Kas soovite rentida üksikut puhkemaja või terve kompleksi, meil on alati midagi pakkuda. Lisaks on meie puhkemajad varustatud kõigi vajalike mugavustega, sealhulgas täisvarustusega köögiga, et saaksite valmistada maitsvaid eineid oma sõprade ja pere jaoks.

parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga
parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga
parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga

Meie puhkemajad, jätavad teile unustamatu mulje

Kui otsite puhkemajade kogemust, mis jääb teile kauaks meelde, siis Spithami Puhkemajad on just see koht, mida otsite. Meie puhkemajad Läänemaal pakuvad mitmekesist valikut majutusvõimalusi, mis sobivad nii romantiliseks puhkuseks kahele kui ka suurematele seltskondadele.

Miks Spithami Puhkemajad jätavad teile unustamatu mulje?

Esimene asi, mis teie tähelepanu köidab, on looduse ilu, mis ümbritseb meie puhkemaju. Läänemaa pakub mitmekesiseid loodusmaastikke, alates rannikumaastikest kuni metsadeni. Ärkamine hommikul värskes õhus ja merekohin rannikult on vaid mõned asjad, mis muudavad teie viibimise siin eriliseks.

Lisaks looduse ilule pakuvad Spithami Puhkemajad ka luksuslikke mugavusi, mis muudavad teie puhkuse või sündmuse eriliseks. Saunad ja kümblustünnid võimaldavad teil nautida lõõgastust just nii, nagu te ise soovite. Saunaga puhkemajad annavad teile võimaluse nautida Eesti sauna traditsiooni täielikult.

Kas planeerite erilist sündmust nagu sünnipäev, pulm või firmaüritus? Spithami Puhkemajad pakuvad teile suurepäraseid võimalusi erinevate sündmuste korraldamiseks. Meie Seltskonna Puhkemaja on piisavalt avar, et mahutada suuremaid seltskondi, ja samal ajal pakume ka privaatset Väikest Maja, mis sobib romantilisteks hetkedeks kahekesi.

Puhkemajade rentimine Spithamis on paindlik ja lihtne. Teil on võimalus valida erinevate majade vahel vastavalt teie vajadustele. Lisaks on kõik majad varustatud täisvarustusega köögiga, mis võimaldab teil valmistada maitsvaid eineid. Puhkemajade terrassidel saate nautida toitu värskes õhus, samal ajal nautides imelist loodust.

Spithami Puhkemajade meeskond on alati valmis teie vajadusi rahuldama ja teie kogemust täiustama. Teie rahu, mugavus ja rõõm on meie prioriteet.

Kui otsite puhkemajade kogemust, mis jääb teile unustamatuks, siis ärge oodake – broneerige juba täna ja avastage tõeline rahu ja rõõm Eesti looduse keskel Spithami Puhkemajades!

VÄIKE PUHKEMAJA SAUNAGA

190€+km / ööpäev

4 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta lisatasu eest

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

ROMANTIKUTELE

SUUR PUHKEMAJA SAUNAGA

290€ +km/ ööpäev

8 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta lisatasu eest

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga, oma tiik

POPULAARNE

SELTSKONNA PUHKEMAJA

900€+km / ööpäev 

20 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saunamaja ja elumaja erladi

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Kümblustünni kasutamise võimalus

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

KOGU KOMPLEKSI RENT

Lepime hinna kokku

40 magamiskohta

Suur lõkkeplats ning kolm kümblustünni

Soovi korral toitlustus 

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks

Vajadusel aitame üritust korraldada

Uuri lisaks, teeme sulle hea pakkumise

Milline on Spithami Puhkemajade peamine atraktiivsus?

Spithami Puhkemajad pakuvad peamist atraktiivsust selles, et need asuvad looduskaunis Läänemaal, võimaldades külalistel nautida rahu ja vaikust looduse keskel. See on ideaalne koht neile, kes soovivad põgeneda linnakärast ja ümbritsevat loodust täiel rinnal kogeda.

Millised sündmused saab Spithami Puhkemajades korraldada?

pithami Puhkemajades saab korraldada mitmesuguseid sündmusi, sealhulgas sünnipäevi, firmaüritusi ja workshop’e. Igal puhkemajal on erinevad võimalused ja suurused, mis võimaldavad kohandada sündmusi vastavalt seltskonna suurusele ja vajadustele.

Mis muudab Spithami Puhkemajad eriliseks võrreldes teiste majutuskohtadega Läänemaal?

Spithami Puhkemajad on erilised tänu nende looduskaunile asukohale, varustusele saunade ja kümblustünnidega ning võimalusele rentida erinevaid maju vastavalt vajadustele. Lisaks on meeskond pühendunud külaliste heaolu tagamisele, pakkudes sõbralikku teenindust ja abivalmidust.

Mida saab teha Spithami Puhkemajades lisaks puhkamisele?

saks puhkamisele saab Spithami Puhkemajades nautida looduse ilu, teha jalutuskäike looduses, nautida merevaateid ning kasutada saunasid ja kümblustünne. Samuti on võimalik korraldada erinevaid tegevusi ja sündmusi vastavalt seltskonna soovidele.

Kuidas saab broneerida Spithami Puhkemajadesse?

pithami Puhkemajadesse broneerimiseks saate külastada nende veebisaiti ja kasutada broneerimissüsteemi või võtta ühendust nende meeskonnaga. Broneerimine on lihtne ja mugav ning võimaldab valida erinevate majade ja kuupäevade vahel vastavalt teie eelistustele.

Milline on Spithami Puhkemajade meeskonna lähenemine külaliste rahulolule?

Spithami Puhkemajade meeskond on alati valmis külaliste vajadusi rahuldama ja nende kogemust täiustama. Külaliste rahu, mugavus ja rõõm on nende prioriteet, ja nad teevad kõik endast oleneva, et tagada meeldejääv ja positiivne kogemus.