Liitu Spithami puhkemajade uudiskirjaga

Kui registreerud meie uudiskirja saajaks, siis oled esimeste hulgas, kelleni jõuavad kosutavad metsauudised ja nipid sinu heaolu parandamiseks.

Spithami puhkemajade uudiskiri

Saadame Sulle aeg-ajalt meie tegemistest ülevaateid ning sekka potsatab mõnikord ka eriti hea pakkumine puhkuse veetmiseks puhtas looduses.

Liitudes meie uudiskirjaga nõustud veebilehe kasutustingimustega ning privaatsustingimustega.

Kui mahti saad, siis vaata ka meie FB-lehte : facebook.com/spithami-puhkemajad

spithami puhkemajad

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev