Spithami puhkemaja kämpingud

Suure puhkemaja juurde kuulub ka kaks väikest kämpingumaja, mida saab kasutada suvisel perioodil.

Kämpingud kuuluvad Suure puhkemaja juurde

Suure puhkemaja juurde kuulub kaks kämpingumaja, mida saab kasutada suvisel  ajal ilma lisatasuta

Kämpingud pakuvad tõelist looduslähedast elamust, mis sobib suurepäraselt neile, kes otsivad puhkust linnakärast eemal. Metsa ümbritsetuna võib nautida vaikust ja rahu, mida pakub ümbritsev loodus. Hommikuti võib ärgata linnulaulu saatel ja õhtuti jälgida, kuidas päikeseloojang metsa taga taeva punaseks värvib.

Suure maja külastajatel on võimalus kasutada kämpinguid lisamagamiskohtadena, mis teeb selle koha ideaalseks suurematele seltskondadele või peredele, kes soovivad koos aega veeta. Kämpingute kasutamine koos suure majaga võimaldab külastajatel nautida mõlemat: suure maja mugavusi ja kämpingute lihtsust ning privaatsust.

Lisaks kämpingutele ja suurele majale on alal ka grillimiskoht, kus saab õhtuti grillida ja nautida üksteise seltskonda. Grillimiskoht on varustatud kõige vajalikuga, et valmistada maitsvaid roogi vabas õhus.

Ainult koos
Suure puhjemajaga

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

spithami puhkemaja kämping
spithami-puhkemajad-kamping-02
spithami-puhkemaja-kamping-01-tiik
spithami puhkemajad kämping

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev