Koolivaheaeg Spithamis

Kolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.

Veeda koolivaheaeg Spithamis

Kui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala, mis on loodud randade ning arvukate looma- ja taimeliikide koosluste säilitamiseks.

Just seetõttu, et Spithamit ümbritsevad kaitselad, on siin erakordselt puhas loodus ning värske õhk.

Meie saunaga metsamajad on suurepärane keskkond taastumiseks ja puhkamiseks. Eestlane on metsarahvas ja saunarahavs ning meil siin Spithamis on head metsa ja sauna  sinuga jagada küllaga.

Tavaliselt on saunatünni kasutamine meil lisatasu eest, kuid koolivaheaja nädalal saad selle majutusega tasuta kaasa – ka sinul endal  on vaja lõõgastuda ning jõudu koguda ning lastel on soojaks köetud saunatünnis lõbus mulistada.

Koolivaheag selline aeg, kus inimesed  tahavad käia kusagil kaugemal, on soov saada välja igapäevasest rutiinist ning see on hea võimalus koos oma lastega aega veeta.

koolivaheaeg sugisel eestis lastega spithami

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Meil on sulle koolivaheaja reisi jaoks välja pakkuda kaks erinevat paketti

Väikese pere pakett – kui sul on kuni 4 pereliiget, siis sobib sulle ideaalselt meie Väike Metsamaja. Hind on ka väga soodne – ööpäeva maksumus neljale koos piiramatu leilisauna ning kümblustünni kasutamisega on vaid 190 € ööpäevas. Kui tahad, siis võid õues lõket teha ning looduse rahustavaid hääli kuulata – see on kauba peale.

Suure pere pakett – kui sul on veidi suurem pere või soovid lisaks vanavanemad või mõne sõbra kaasa võtta, siis on sulle väga sobilik veeta koolivaheaja puhkus meie Suures Metsamajas, mis mahutab lahedalt kuni 8 külalist. Majas on oma leilisaun, õuel kümblustünn, varikatusega grillikoda ning ilus tiik otse ukse ees. Ööpäeva maksumus kaheksale külalisele on vaid 290 €. Pole paha, mis?

Kui sinu pereliikmete hulka kuulub tore lemmikloom, siis võid tema ka meie juurde koolivaheaja puhkuseks kaasa võtta – meil siin Spithamis on lemmikloomad teretulnud.

Kõikides majades on hästi sisustatud köök – olemas on kõik nõud ning toituvalmistamiseks vajalik kaasaegne tehnika.

Spithami Puhkemajad asuvad Läänemaal, Spithami külas, mis asub keset imeilusat ning maalilist Nõva kaitseala. Meie juurde on väga lihtne tulla – vaata ise:

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?Esimesed kevadised jalutuskäigud looduses on alati erilised, sest see on aeg, mil saame üle lugeda talviseid jälgi ja märke. Võta endale kevadpuhkusTalv hakkab tasahilju taandumist bluuside järele vaatama, päevad muutuvad...

Loen edasi

kevadpuhkus spithami puhkemajades

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Saunaga puhkemajad

Meil on see, mida sa hetkel vajad. Spithami Puhkemajad paiknevad Spithami külas, mis asub Põõsaspea neemel, kus mererand on igal pool lähedal. Meie privaatsed puhkemajad on ümbritsetud metsaga ja siin on väga vaikne ning rahulik.

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap