Koolivaheaeg Spithamis

Kolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.

koolivaheag spihtamis kuhu minna lastega eestis

Ka sellel sügisel tuleb koolivaheaeg teisiti, kui oleme oodanud. Tavapärased koolivaheaja reisid soojale maale ei ole enam valikuvõimalus – kes siis ikka tahaks oma pere tervisega riskida. Praeguseks ajaks oleks sul oktoobrikuise koolivaheaja reisid ja puhkused juba broneeritud, kuid hetkel välismaale reisida ei saa ning ka kohalikes spaades mulistamine on nakkusohtlik.

Kehtestatud on karmid reisipiirangud ning tõusvad koroonanumbrid tekitavad kõhedust. Terviseamet on andnud väga selge soovituse – lenda vaid siis, kui see on tõesti hädapärane.

Olenemata üldisest olukorrast on koolivaheag selline aeg, kus inimesed  tahavad käia kusagil kaugemal, on soov saada välja igapäevasest rutiinist ning see on hea võimalus koos oma lastega aega veeta.

Kui sa veel oktoobrikuise koolivaheaja plaane teinud ei ole, siis tule ja veeda koolivaheaeg koos lastega meie juures, Spithamis.

Spithami Puhkemajad on kompleks kuhu kuulub kolm saunaga metsamaja – Väike Maja ja Suur Maja – 2014 aastal valminud kõigi mugavustega palkmajad koos kümblustünni ja saunaga ning  Seltskonna Puhkemaja – 2020 aastal valminud elumajast ning saunamajast koosnev kompleks.

Kolm põhjust, miks veeta koolivaheag Spithamis

  1. Sul pole vaja karta nakatumist koroonaviirusesse, sest meie juures tunned ennast COVID-19 leviku tingimustes turvaliselt. Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse. Jälgime rangelt desinfitseerimise, puhtuse, koristamise ning hügieeninõuete täitmist. 
  1. Kui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala, mis on loodud randade ning arvukate looma- ja taimeliikide koosluste säilitamiseks. Just seetõttu, et Spithamit ümbritsevad kaitselad, on siin erakordselt puhas loodus ning värske õhk.

  2. Meie saunaga metsamajad on suurepärane keskkond taastumiseks ja puhkamiseks. Eestlane on metsarahvas ja saunarahavs ning meil siin Spithamis on head metsa ja sauna  sinuga jagada küllaga.

Tavaliselt on saunatünni kasutamine meil lisatasu eest, kuid koolivaheaja nädalal saad selle majutusega tasuta kaasa – ka sinul endal  on vaja lõõgastuda ning jõudu koguda ning lastel on soojaks köetud saunatünnis lõbus mulistada.

parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga

Meil on sulle koolivaheaja reisi jaoks välja pakkuda kaks erinevat paketti

  • Väikese pere pakett – kui sul on kuni 4 pereliiget, siis sobib sulle ideaalselt meie Väike Metsamaja. Hind on ka väga soodne – ööpäeva maksumus neljale koos piiramatu leilisauna ning kümblustünni kasutamisega on vaid 190 € ööpäevas. Kui tahad, siis võid õues lõket teha ning looduse rahustavaid hääli kuulata – see on kauba peale.

  • Suure pere pakett – kui sul on veidi suurem pere või soovid lisaks vanavanemad või mõne sõbra kaasa võtta, siis on sulle väga sobilik veeta koolivaheaja puhkus meie Suures Metsamajas, mis mahutab lahedalt kuni 8 külalist. Majas on oma leilisaun, õuel kümblustünn, varikatusega grillikoda ning ilus tiik otse ukse ees. Ööpäeva maksumus kaheksale külalisele on vaid 290 €. Pole paha, mis?

Kui sinu pereliikmete hulka kuulub tore lemmikloom, siis võid tema ka meie juurde koolivaheaja puhkuseks kaasa võtta – meil siin Spithamis on lemmikloomad teretulnud.

Kõikides majades on hästi sisustatud köök – olemas on kõik nõud ning toituvalmistamiseks vajalik kaasaegne tehnika.

Spithami Puhkemajad asuvad Läänemaal, Spithami külas, mis asub keset imeilusat ning maalilist Nõva kaitseala. Meie juurde on väga lihtne tulla – vaata ise:

Niisiis – kui oled valmis veetma koolivaheaja puhkust turvaliselt ja mõnusalt looduse keskel, siis alusta BRONEERIMISEGA või KÜSI MINULT SPETSIAALSET PAKKUMIST Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on  +372 534 66264

Koolivaheajal näeme,
Epp – Spithami Puhkemajada perenaine


Kasulik lugeda

Väike metsamaja saunaga
Suur metsamaja saunaga

Mida teha Spithamis
Meie juures tunned ennast turvaliselt COVID-19 leviku tingimustes
Puhkus lemmikloomaga

Puhka Eestis
Reisipiirangud koroonaviiruse pandeemia ajal
Reisi targalt


Meie jutud