Suur puhkemaja saunaga

Sobib hästi peredele aga ka väiksema seltskonnaga puhkamiseks. Majas on kolm magamistuba, mahutab mugavalt kuni 8 inimest.

Suur saunaga puhkemaja

Meie Suur saunaga metsamaja on kahekordne ning majas on kolm magamistuba. Suurelt majaesiselt terrassilt avaneb mõnus vaade tiigile ning maja juures on ka katusega väliköök.

Külastuse ajal võid saunas käia just nii palju, kui ise soovid – see headus on kõik hinna sees. Vaid kümblustünni kasutamise eest tuleb sul eraldi tasuda. Esimesel korrusel on lisaks puuküttega saunale ka hästivarustatud köök ning kaminaga elutuba.

Magamistoad asuvad metsamaja teisel korrusel ning ööbima mahub mugavalt kuni 8 inimest. Sobib kasutamiseks aastaringselt ning iga ilmaga.

Majas on oma saun, wc ning dušširuum on koos. Köögis on külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin, röster, elektripliit, veekeetja.

Elutoas on hästi sooja andev kamin-ahi, televiisor, diivan, kogu majas levib tasuta wifi ühendus.  Grilli kasutamiseks on olemas küttepuud, kuid kui soovid grillida sütel, siis tuleks grillsüsi endal kaasa haarata.

Suure puhkemaja juurde kuulub kaks kämpingumaja, mida saab kasutada suvisel  ajal ilma lisatasuta

 

hind alates
€290 +km/ööpäev

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

suur puhkemaja saunaga spithami puhkemajad
suur puhkemaja saunaga spithami puhkemajad
suur puhkemaja saunaga esimene korrus spithami
suur puhkemaja saunaga spithami 2 korrus
suur puhkemaja saunaga spithami 01
suur puhkemaja saunaga spithami 02
suur puhkemaja saunaga spithami 03
suur puhkemaja saunaga spithami 04

Puhkemaja kirjeldus

Check IN /Check Out

Maja saab kasutusele võtta alates 15.00 ning külastajatel palume lahkuda hiljemalt 13.00 viimase päeva hommikul.

Erikokkuleppe alusel on võimalik ka varane Chceck IN ja hiline Check OUT.

8 magamiskohta

Väga hea valik, kui tahad puhata perega või väiksema seltskonnaga.

Majas on kolm magamistuba, mis asuvad teisel korrusel. Mõnusalt mahub ära kuni 8 inimest ja vajadusel saame panna juurde kaks tasuta lisakohta.

 

Privaatne saun majas

Meie Suures puhkemajas on oma puuküttega saun. Külastuse ajal võid saunas käia just nii palju, kui ise soovid – see headus on kõik hinna sees.

Kuivad saunapuud on hinna sees.

Kümblustünn

Kui tahad lisaks saunatamisele kasutada ka kümblustünni, mis on kohe maja kõrval, siis tuleb see eelnevalt kokku leppida.

Meie kümblustünnid asuvad välitingimuses ning on puudega köetavad.

Korraga mahub tünni lahedalt istuma 4-6 kasutajat. Kümblustünni kasutamine ei sisaldu hinnas.

Kahekordne ja terrassiga

Meie Suur saunaga metsamaja on kahekordne, suure terrassiga ning  ümbritsetud ilusa loodusega. Esimesel korrusel on lisaks puuküttega saunale ka hästivarustatud köök ning kaminaga elutuba.

Magamistoad asuvad metsamaja teisel korrusel ning puhkemaja ees on imeline tiik. Maja kõrval asetsevad grillikoda ja kümblustünn. Lisaks oma võrkpalliväljak.

Muu varustus

Voodipesud ning saunalinad on hinna sees. Majas on saun, wc ning dušširuum on koos.

Köögis on külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin, röster, elektripliit, veekeetja. Elutoas on hästi sooja andev kamin-ahi, televiisor, diivan, kogu majas levib tasuta wifi ühendus.

Sobib kasutamiseks aastaringselt ning iga ilmaga.

Suur puhkemaja saunaga

Meie Suur puhkemaja sobib aastaringselt puhkamiseks koos perega või väiksema seltskonnaga. Eriti lahe onsiin lastega koos olla, sest maja ees on suur muruplats, oma tiik ja võrkpalliväljak.