Spithami puhkemajad – kodukord

Siin on meie kodukord, mida palume teil meie majutusasutuses viibides järgida. Meie eesmärk on tagada, et iga külalise viibimine Spithami Puhkemajades oleks nauditav ja mälestusväärne. 

Kodukord ja puhkemajade kasutamine

Meie puhkemajad pakuvad ideaalset põgenemist argielu saginast, pakkudes võimalust lõõgastuda ja nautida ümbritsevat rahu ning ilu. Et tagada kõigile külalistele meeldiv ja rahulik puhkus, oleme koostanud mõned lihtsad juhised. Need aitavad säilitada meie puhkemaja kvaliteeti ja tagada kõigi külaliste mugavus.

Spithami Puhkemajja tulles järgin kindlat kodukorda.

Saabun alates kella 15:00-st ja lahkun hiljemalt 12:30-ks. Öörahu on mul 1. septembrist 31. maini kella 23.00-07.00 ja 1. juunist 31. augustini kella 24.00-06.00.

Oma sõiduki pargin selleks ettenähtud kohta, vältides sõitmist murule või metsa alla. Olen hoolas maja ja selles olevate asjadega, jättes maja samasse seisukorda, nagu see oli minu saabumisel.

Pean oluliseks energiasäästlikkust: kütan sauna mõõdukalt ja majast lahkudes kustutan tuled ning sulgen aknad. Kui ma midagi lõhun, annan sellest perenaisele teada. Samuti teatan, kui toidu- või joogiplekid satuvad voodipesule.

Kümblustünni kasutan ainult eelneval kokkuleppel ja lisatasu eest. Kui ma liigutan mööblit või kasutan spordivarustust, panen need enne lahkumist algsele kohale tagasi. Toodan prügi mõõdukalt, sorteerides sedda ja hoides toidujäätmed eraldi, et metsloomad neid laiali ei tassiks

Arvestan, et majutus asub metsas, kus võib kohata sääski ja sipelgaid. Sauna kasutades koristan pärast vihtlemist leiliruumist kuivanud lehed ja oksad. Kui külastan maja lemmikloomaga, jälgin, et loom mööblit ja põrandaid ei kahjustaks ning koristan tema järelt.

Oluline teada:

 • Check in on alates kell 15:00-check out hiljemalt 12:30
 • Öörahu on 1. septembrist kuni 31. maini ajavahemikul 23.00-07.00;  1. juunist kuni 31. augustini ajavahemikul 24.00-06.00.
 • Saabudes pargin sõiduki selleks ettenähtud kohta, ei sõida murule ega metsa alla.
 • Olen maja ja selles olevate asjadega hoolas – nii nagu oma kodus. Majast lahkudes jätan selle seisukorra selliseks nagu see oli majja saabudes.
 • Olen energiasäästlik – kütan sauna mõistlikult, majast lahkudes kustutan tuled, sulgen aknad ning lülitan radikad välja.
 • Kui midagi lõhun, annan sellest perenaisele teada – leiame lahenduse.
 • Kui juhtub, et tarbitud söök või jook jõuab mingil põhjusel voodipesude vahele, annan ka sellest teada – ka see ei ole kiirel reageerimisel pesumajale lahendamatu probleem.
 • Kümblustünni kasutan vaid eelneval kokkuleppel lisatasu eest. Järgin kümblustünni kasutamise reegleid.
 • Kui tunnen tungivat soovi liigutada mööblit, siis liigutan selle enne lahkumist esialgsele kohale tagasi. Samuti panen omale kohale tagasi spordivarustuse kui olen seda kasutanud.
 • Prügi tekitan mõistlikkuse piires. Võimalusel sorteerin põleva prügi (paber ja papp) muust prügist eraldi. Samuti hoiustan eraldi tagastatava taara. Prügikoti, mis sisaldab toidujäätmeid jätan tuppa või viskan tänava ääres olevasse konteinerisse, et metsloomad seda metsa alla laiali ei tassiks.
 • Arvestan, et tegemist on metsamajaga keset loodust. Siin võib leiduda sääski ning sipelgaid.
 • Vihtlemine on tervist tugevdav tegevus. Siiski peale vihtlemist puhastan leiliruumist kuivanud lehed ja oksad.
 • Juhul kui külastan maja lemmikloomaga, siis jälgin, et ta ei kahjustaks mööblit ning põrandat. Samuti korjan tema järelt hoovile jäetud ’kingitused’ ja viskan prügikasti.

Meie reeglid on lihtsad, kuid olulised – need aitavad säilitada puhkemajade kõrget kvaliteeti ja looduslikku ilu. Olles hoolas maja ja selle sisustuse suhtes, energiasäästlik ja keskkonnateadlik, aitate meil pakkuda parimat kogemust igale külalisele. Me hindame teie koostööd ja loodame, et teie viibimine meie juures jääb teile meeldivaks mälestuseks.

Kutsume teid südamest külastama Spithami Puhkemaju, kus ootavad teid lõõgastavad elamused ja hinge kosutav loodus. Olgu teie puhkus meie juures täis rahu, ilu ja meeldivaid hetki!

Kohtumiseni Spithamis!

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev