Majutus Spithamis

Saunaga majutus Spithamis. Meil on Spithamis kolm privaatset metsamaja – igal majal on oma saun ja kümblustünn. Majutus nii väiksematele kui ka suurematele seltskondadele.

Majutus Spithami puhkemjades

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja – Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

Majutus Spithamis: Erakordne loodus ja privaatsus

Spithami Puhkemajade asukoht on ideaalne – ümbritsetud metsaga ja asudes vahetult Põõsaspea neeme läheduses, kus mererand on alati käeulatuses. See pakub suurepärast võimalust nautida mereäärset puhkust täis privaatsust ja vaikust, mida on raske leida mujalt. Lähedalasuv Nõva maastikukaitseala, mis on loodud looduslike koosluste, sealhulgas randade, looma- ja taimeliikide kaitseks, tagab, et ümbritsev loodus on puutumatu ja õhk erakordselt puhas.

Mitmekülgne majutus igaühele

Spithami Puhkemajad pakuvad mitmekülgset majutusvõimalust, sobides nii romantiliseks puhkuseks kahekesi, perepuhkuseks kui ka suuremate seltskondade koosviibimisteks või üritusteks. Valikus on:

  • Väike saunaga puhkemaja: Ideaalne paarikestele, pakub privaatsust ja mugavusi neljale inimesele.
  • Suur saunaga puhkemaja: Sobib suurepäraselt kuni kaheksale külalisele, pakkudes kolme magamistuba ja avarat eluruumi.
  • Suur saunaga puhkemaja koos kämpingutega: Ideaalne lahendus suurematele gruppidele, pakkudes lisamagamiskohti suvisteks seiklusteks.
  • Seltskonna puhkemaja: Kompleks, mis koosneb elumajast ja eraldi saunamajast, võimaldab kuni 20 inimesel nautida koosviibimist mugavustes.
  • Kogu kompleksi kasutamine: Suuremate ürituste jaoks, kus majutusvajadus ulatub kuni 50 inimeseni.

Spithami Puhkemajad pakuvad külastajatele ainulaadset võimalust põgeneda argipäeva kiirustamisest ja leida taasühendus loodusega. Meie eriline majutuskoht rõhutab privaatsust, rahu ja võimalust sukelduda kohalikku looduslikku ilusse, mida Spithami küla ja ümbruskond nii rikkalikult pakuvad.

Miks valida majutus spithamis?

Erakordne Loodus: Spithami ümbritsev loodus, mida kaunistavad nii mererand kui ka metsajärved, loob ideaalse tausta lõõgastumiseks. Nõva maastikukaitseala lähedus tagab, et külastajad saavad nautida hästi säilinud looduskeskkonda, kus randade ilu kohtub rikkaliku looma- ja taimeriigiga.

Majutusvõimaluste Mitmekesisus: Olgu teie eelistus Väike saunaga puhkemaja romantiliseks puhkuseks või Suurem seltskonna maja koosviibimisteks, Spithami Puhkemajad pakuvad paindlikke majutuslahendusi. Iga maja on kujundatud mõeldes külaliste mugavusele ja rahulolule, tagades meeldejääva peatumise.

Privaatsus ja Rahu: Eemal linnakärast, Spithami Puhkemajades saate tõeliselt hinnata vaikuse ilu. Metsa ümbritsetud majutuskohad pakuvad eraldatust ja vaikust, mis on haruldased ja ihaldusväärsed.

Aktiivse Puhkuse Võimalused: Lisaks lõõgastumisele pakub Spithami piirkond rohkelt tegevusi aktiivse puhkuse huvilistele. Matkarajad, linnuvaatlus, ujumine metsajärvedes ja jalutuskäigud rannal on vaid mõned näited tegevustest, mis ootavad avastamist.

Mitu maja kuulub Spithami Puhkemajade kompleksi ja mis on nende nimed?

Spithami Puhkemajade kompleksi kuulub kolm maja: Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja.

Milliseid mugavusi pakuvad Spithami Puhkemajad?

Igas Spithami Puhkemaja metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi nagu WIFI, saunapuud, saunalinad ja voodipesud.

Millised on erinevate majade mahutavused?

  • Väike Puhkemaja on mõeldud neljale inimesele ja on romantikute lemmik.
  • Suur Puhkemaja mahutab kaheksa inimest ja on perede lemmik.
  • Seltskonna Maja on mõeldud suuremate sündmuste korraldamiseks, mahutades kuni 20 inimest.

Millised looduslikud vaatamisväärsused on Spithami Puhkemajade läheduses?

Spithami Puhkemajade läheduses on Nõva maastikukaitseala, kus on looduslikud kooslused, sealhulgas rannad, looma- ja taimeliigid. Piirkond pakub suurepäraseid võimalusi mererannas puhkamiseks, matkaradadel kõndimiseks, linnuvaatluseks, ujumiseks metsajärvedes ja jalutuskäikudeks rannal.

Miks valida majutus Spithamis?

Spithamis majutuse valimise põhjused hõlmavad erakordset loodust, majutusvõimaluste mitmekesisust, privaatsust ja rahu ning aktiivse puhkuse võimalusi. Spithami Puhkemajad pakuvad külastajatele võimalust nautida looduslikku ilu, pakkudes samal ajal mitmekülgset majutust erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Majutus Spithami puhkemajades

Spithami Puhkemajad paiknevad Spithami külas. Igas majas on oma saun ja kümblustünn. Majutus eraldi majades.