Puhkemajad Läänemaal

 

Kui olete otsimas kohta, kus saaksite lõõgastuda ja nautida looduse ilu, siis Spithami Puhkemajad on täiuslik valik. See kaunis osa Läänemaast pakub ideaalset kombinatsiooni rahu ja looduse lähedusest.

Miks peaks Spithami Puhkemajad olema teie esimene valik järgmiseks puhkuseks või erilise sündmuse korraldamiseks?

Siin on mõned põhjused, mis teevad sellest kohast tõelise pärli.

Puhkemajad Läänemaal – Unustamatu Puhkus Looduse Rüpes

Läänemaa võlub külastajaid oma looduse ilu ja rahuliku õhkkonnaga ning Spithami Puhkemajad on see koht, kus saate sellest kõigest täiel rinnal osa võtta. Meie puhkemajad asuvad Läänemaa kaunites loodusmaastikes, kus meri kohtub metsaga, pakkudes unustamatuid hetki looduse keskel.

Läänemaa pakub oma rikkaliku kultuuriruumiga traditsioonide ja kommetega erakordseid võimalusi kvaliteetaja veetmiseks.

Kas soovite midagi uut kogeda või oma tegevusi teistmoodi korraldada? Tahate, et teie puhkus või tööalane seminar oleks kui põnev seiklus, mis ühendab kohalikud eripärad ja teie huvid? Siin kohtuvad Haapsalu ja Läänemaa ettevõtlike inimeste unikaalsed ideed ning kirg läänemaise elu vastu, et täita teie soovid.

Pakume põnevaid õpitubasid, unikaalseid elamusi ja tegevusi, mis sobivad nii sõpradele, peredele, meeskonnaüritustele kui ka konverentsidele. Meie valik on mitmekülgne ja vastab igale maitsele.
Spithami Puhkemajad paiknevad Läänemaa maalilises looduses, kus meri ja mets moodustavad harmoonilise koosluse.

Läänemaa on tuntud oma võrratute rannikumaastike ja looduse poolest ning Spithami Puhkemajad pakuvad selle kõige keskel unustamatut puhkust. Ärgates hommikul linnulaulu saatel ja jalutades õhtul looduses, muutub teie viibimine siin kordumatuks elamuseks.

Avastage Läänemaa parimad puhkemajad

Spithami Puhkemajad on tõeline paradiis looduse armastajatele, saunafännidele ja sündmuste korraldajatele. Puhkus Spithami Puhkemajades jääb teile kauaks meelde, olgu siis tegemist rahuliku puhkuse, erilise sündmuse või looduse nautimisega.

Spithami puhkekompleksis on kolm aastaringselt kasutatavat ja väga hubast puhkemaja koos saunaga. Kõik majad on varustatud kaasaegsete köökidega ja kõige vajalikuga. Lisaks on igas majas oma köetav kümblustünn, mis lisab puhkusele lõõgastavat võlu.

Väike Puhkemaja Saunaga: See puhkemaja on avar ja avatud planeeringuga, pakkudes nelja magamiskohta, ning vajadusel saab lisada kaks lisakohta. See on ideaalne valik väiksematele peredele ja eriti populaarne romantikute hulgas.

Suur Puhkemaja Saunaga: Suur puhkemaja on kahekordne palkmaja, kus on kolm magamistuba, oma saun ja ilus terrass, millelt avaneb vaade tiigile. See mahutab mugavalt kaheksa külalist ja suvisel perioodil on võimalik majutada veel nelja inimest kämpingumajades. Suur puhkemaja on eriti populaarne suuremate perede ja gruppide seas.

Seltskonna Puhkemaja Kompleks: See kompleks koosneb eraldi saunamajast ja elumajast, pakkudes suurepärast kohta puhkamiseks, sünnipäevade pidamiseks või muudeks seltskondlikeks üritusteks kuni 20 inimesele.


Puhkemajad Läänemaal, eriti Spithami Puhkemajad, on ideaalne koht, kus saate ühendada looduse imetlemise, koduste mugavuste nautimise ja kultuuripärandi avastamise. Planeerige oma järgmine puhkus või sündmus Läänemaal ja avastage unustamatuid hetki koos meiega.

Mis on eriline Spithami Puhkemajades Läänemaal?

Spithami Puhkemajad paiknevad Läänemaa looduskaunis keskkonnas, kus meri kohtub metsaga. Need majad pakuvad võimalust nautida looduse ilu, pakkudes samal ajal koduste mugavuste ja kultuuripärandi avastamise võimalusi.

Miks valida Spithami Puhkemajad järgmiseks puhkuseks või sündmuse korraldamiseks?

Spithami Puhkemajad pakuvad unustamatut puhkust ja mitmekülgseid võimalusi sündmuste korraldamiseks. Siin saab ühendada looduse imetlemise, kultuuripärandi avastamise ja koduste mugavuste nautimise.

Milliseid tegevusi Spithami Puhkemajad pakuvad?

Spithami Puhkemajad pakuvad mitmekülgseid tegevusi, mis sobivad sõpradele, peredele, meeskondadele ja konverentsidele. Valikus on põnevaid õpitubasid, unikaalseid elamusi ning looduses jalutamist ja mere ääres olemist

Mis teeb Läänemaa eriliseks?

Läänemaa on tuntud oma kauni looduse ja rannikumaastike poolest. Samuti on see rikas kultuuriruum traditsioonide ja kommetega, mis pakuvad erakordseid võimalusi kvaliteetaja veetmiseks.

Millist majutust Spithami Puhkemajad pakuvad?

Spithami Puhkemajadel on mitmesuguseid majutusvõimalusi, alates väikestest saunaga majadest romantikutele kuni suurte majadeni, mis sobivad suurematele peredele ja gruppidele. Igas majas on kaasaegne köök ja oma köetav kümblustünn.

Millised sündmused saab Spithami Puhkemajades korraldada?

Spithami Puhkemajades saab korraldada erinevaid sündmusi, sealhulgas sünnipäevi, meeskonnaüritusi ja konverentse. Seltskonna Puhkemaja kompleks mahutab kuni 20 inimest ja pakub suurepäraseid võimalusi ürituste korraldamiseks.

Miks tasub külastada Läänemaad ja Spithami Puhkemaju?

Läänemaa võlub külastajaid oma looduse, kultuuri ja rahu poolest. Spithami Puhkemajad pakuvad võimalust ühendada need elemendid, pakkudes unustamatuid hetki ja mitmekülgseid elamusi.

puhkemajad läänemaal
puhkemajad läänemaal
puhkemajad läänemaal

VÄIKE PUHKEMAJA SAUNAGA

190€+km / ööpäev

4 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta lisatasu eest

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

ROMANTIKUTELE

SUUR PUHKEMAJA SAUNAGA

290€ +km/ ööpäev

8 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta lisatasu eest

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga, oma tiik

POPULAARNE

SELTSKONNA PUHKEMAJA

900€+km / ööpäev 

20 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saunamaja ja elumaja erladi

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Kümblustünni kasutamise võimalus

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

KOGU KOMPLEKSI RENT

Lepime hinna kokku

40 magamiskohta

Suur lõkkeplats ning kolm kümblustünni

Soovi korral toitlustus 

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks

Vajadusel aitame üritust korraldada

Uuri lisaks, teeme sulle hea pakkumise