Väike ja romantiline saunaga puhkemaja

See saunaga puhkemaja sobib väga hästi romantikutele. Majutus 2-4 inimesele.

Väike puhkemaja saunaga

Meie kahekorruseline väike puhkemaja kutsub Sind avastama paika, kus aeg justkui peatub, pakkudes Sulle ja Sinu lähedastele võimalust eemalduda argipäeva saginast ja sukelduda looduse rüppe. Metsamaja avatud planeering loob avara ja kutsuva atmosfääri, kus iga detail on mõeldud Sinu mugavuse ja lõõgastuse jaoks.

Metsamaja teisel korrusel ootab Sind neli magamiskohta, millele lisaks pakume võimalust majutada veel kaks külalist, tagades, et ka suuremad pered või sõpruskonnad tunneksid end meie juures teretulnuna. Hinna sees on kõik vajalik – voodipesu ja saunalinad, et Sinu peatumine oleks võimalikult muretu.

Puhkemajas on kõik vajalik meeldivaks puhkuseks:

  • Saun, WC ja dušširuum on kokku viidud ühte ruumi, pakkudes lõõgastavat spaakogemust otse looduse keskel.
  • Köök on varustatud kõigega, mida vajad toitvate ja maitsvate roogade valmistamiseks: külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin, röster, elektripliit ning veekeetja.
  • Elutoas loob soojust ja hubasust kamin-ahi, samas kui diivanil lõõgastudes saad nautida telesaadete vaatamist või tasuta wifi ühenduse abil internetis surfata.
  • Maja ees asuv suur terrass kutsub nautima hommikukohvi või õhtust jahedust, samal ajal kui maja kõrval olev tünnisaun ja söegrill lubavad korraldada meeldejäävaid grilliõhtuid. Grillimiseks on küttepuud olemas, grillsüsi palume Sul endal kaasa võtta.

 

väike puhkemaja majutus saunaga spithami
majutus spithami puhkemaja saunamaja

Puhkemaja kirjeldus

Check IN /Check Out

Maja saab kasutusele võtta alates 15.00 ning külastajatel palume lahkuda hiljemalt 13.00 viimase päeva hommikul.

Erikokkuleppe alusel on võimalik ka varane Chceck IN ja hiline Check OUT.

4 magamiskohta

Lausa ideaalne, kui vajad romantilist puhkemaja kahele aga mahutab lahedalt ka neli külastajat.

Võimalik kaks lisakohta. 2 korrusel on kaks täismõõdus kahe inimese voodit.

Privaatne saun majas

Selles majas on mõnus saun. Külastuse ajal võid saunas käia just nii palju, kui ise soovid – see headus on kõik hinna sees. Kuivad saunapuud on hinna sees.

Kümblustünn

Kui tahad lisaks saunatamisele kasutada ka kümblustünni, mis on kohe maja kõrval, siis tuleb see eelnevalt kokku leppida.

Meie kümblustünnid asuvad välitingimuses ning on puudega köetavad.

Korraga mahub tünni lahedalt istuma 4-6 kasutajat. Kümblustünni kasutamine ei sisaldu hinnas.

Kahekordne ja terrassiga

See väike saunaga metsamaja on kahekordne, hubase terrassiga ning väga privaatne. Esimesel korrusel on lisaks puuküttega saunale ka hästivarustatud köök ning kaminaga elutuba.

Magamistuba asub metsamaja teisel korrusel ning puhkemaja ümbritseb ilus mets. Maja ees on suur terrass, maja kõrval asetseb kümblustünn ning söegrill.

Muu varustus

Voodipesud ning saunalinad on hinna sees. Majas on saun, wc ning dušširuum on koos.

Köögis on külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin, röster, elektripliit, veekeetja. Elutoas on hästi sooja andev kamin-ahi, televiisor, diivan, kogu majas levib tasuta wifi ühendus.

Sobib kasutamiseks aastaringselt ning iga ilmaga.

Väike Puhkemaja saunaga

Meie romantiline puhkemaja on hea paik kahele – sulle ja sinu kaaslasele. Kõige meeldejäävamad ongi just need hetked, mil saab pühenduda segamatult teineteisele.