Spithami puhkemajad – hinnakiri

Kui soovid meie juures pikemalt peatuda või sul on plaanis korraldada tore üritus, siis võta meiega ühendust ja lepime hinna eraldi kokku.

Hinnakiri

Jaanipäeval ning aastavahetusel hind kahekordne.

Hinnakirjas toodud hindadele lisandub käibemaks. Broneerimise kinnituseks palume tasuda ettemaks 30% ulatuses. Ettemaksu tasumiseks väljastame sulle ettemaksu arve.

Broneeringu tühistamine

Broneeringu tühistamisest palume teatada kirjalikult. Juhul kui te tühistate broneeringu 14 ja enam päeva enne planeeritud külastust, kuulub tagastamisele 75% ettemaksust. Kui tühistamine toimub 7-13 päeva enne külastust, tagastatakse 50% ettemaksust.

Kui tühistamine toimub vähem kui 7 päeva enne külastust, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu. Teise osa tasust saab tasuda kohapeal sularahas või enne saabumist ülekandega.

Kui soovid meil pikemalt viibida, siis lepime hinnas eraldi kokku.

Kuidas käituda, kui soovid tühistada või muuta oma broneeringut?

Ikka juhub, et plaanid muutuvad. Kui soovid tühistada oma broneerignut või seda muuta siis saad seda teha kahel viisil:

Helista meile telefonil +372 5346 6264 – sellele vastan mina, Spithami Puhkemajade perenaine Epp Saada meile e-mail: epp@minupuhkus.ee. Vasan Sinu e-mailile ühe tööpäeva jooksul.

Kümblustünni kasutamine

Kümblustünni kasutamine on meil lisatasu eest ning kümblustünni saab kasutada vaid etteteatamisel – Väikesel Metsamajal 50€ ning Suurel Metsamajal ja Seltskonna Puhkemajal 80€ kord.

Lapsega majutumine

Lapsega või lastega majutmisel ei rakenda me mingeid lisatasusid. Me armastame lapsi ja kõik lapsed on oodatud. Kui vaja lisavoodeid, siis anna meile sellest teada. Saame pakkuda igale majale kuni 2 lisavoodit. Meil ei ole vanusekohustust, millest alates peab lastele tellima lisavoodi. Sa tead ise paremini, kuidas sulle ja sinu lapsele sobib.

Kui sul on küsimusi, siis võta meiega KONATKTI või helista kohe telefonil +372 534 66 264

Tutvu kindlasti ka meie kodukorraga siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Tervitustega,
Epp – Spithami Puhkemajade perenaine

hind alates
€190 +km/ööpäev

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43