Sündmuste korraldamine

Spithami Puhkemajad on suurepärane koht erinevate sündmuste korraldamiseks. Aitame sündmust läbi viia, tagame toitlustuse ja vajadusel saad meilt ka kogenud korraldustiimi abi. Lisaks on meil väga hea fotograaf, kes aitab sündmust jäädvustada.

Meie puhkemajad sobivad hästi seminaride, workshoppide, retriitide, ettevõtte suve-ja talvepäevade läbiviimiseks,  sünnipäevade ja juubelite korraldamiseks. Spihtami puhkemajd on ka väga romnatiline pulmapaik.

Sündmuste korraldamine Spithamis

Spithami Puhkemajades saate korraldada erinevaid sündmusi muretult. Pakume toitlustust, sündmuse läbiviimise tuge ja kui soovite, on meil ka kogenud korraldustiim teid abistamas. Meil on ka andekas fotograaf, kes suudab iga hetke kaunilt jäädvustada.

Meie puhkemajade kompleks on ideaalne seminarideks, töötubadeks, retriitideks, ettevõtete suve- ja talvepäevadeks ning ka sünnipäevade ja juubelite tähistamiseks.

Spihtami puhkemajad täiuslik valik pulmade pidamiseks, lisades sündmusele eriliselt loodusliku ja romantilise õhkkonna.

Peale erinevate ürituste korraldamise on sul võimalus nautida Spithami looduskauneid vaateid ja rahulikku õhkkonda. Olgu see hommikune jalutuskäik metsas, õhtune lõkkehetk või päikeseloojang mere ääres, siin leiate hetki, mis jäävad teie mälestustesse pikaks ajaks.

Kasutage võimalust ja veetke meie juures aeg, mis lõõgastab ja laeb teie akusid. Ootame teid Spithami Puhkemajadesse!

spihtami puhkemajad saunaga kümblustünniga

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Ürituste korraldamine Spithami Puhkemajades

 

Spithami Puhkemajades on kolm eriilmelist palkmaja, mis on loodud selleks, et teie üritus oleks meeldejääv. Väike Maja, Suur Maja ja Seltskonna Puhkemaja – igaüks neist pakub unikaalset atmosfääri ja kõiki vajalikke mugavusi. Iga maja on hoolikalt kujundatud, et sulanduda ümbritseva metsa ja looduse iluga, pakkudes samas kaasaegseid hüvesid, mis tagavad teie külaliste mugavuse ja rahulolu.

Ükskõik, kas planeerite intiimset koosviibimist või suurejoonelist sündmust, on Spithami Puhkemajades piisavalt ruumi ja võimalusi, et teha iga üritus eriliseks. Väike Maja on ideaalne väiksemateks kohtumisteks või lõõgastavaks nädalavahetuseks, Suur Maja pakub rohkem ruumi suurematele gruppidele ja Seltskonna Puhkemaja on justkui loodud suuremateks pidustusteks või firmaüritusteks.

Igal majal oma privaatne territoorium, mis võimaldab korraldada väliüritusi, grillpeo või lõkkeõhtu. Puuküttega saun ja kümblustünn lisavad omakorda erilise võlu, mis lubab lõõgastuda pärast pikka päeva.

Tänu meie pühendunud meeskonnale ja kohapealsele logistikale on ürituse planeerimine Spithami Puhkemajades lihtne ja muretu. Meie eesmärk on tagada, et teie üritus oleks täiuslik ning et teie ja teie külalised saaksid keskenduda vaid hetke nautimisele.

Firmapidude ja ettevõtte suve- ning talvepäevade korraldamine Spithami Puhkemajades

Spithami Puhkemajad, mis asuvad kauni looduse keskel, on ideaalne paik firmapidude ning ettevõtte suve- ja talvepäevade läbiviimiseks. Kombinatsioon looduslikust ilust, kvaliteetsest majutusest ja moodsatest mugavustest loob unikaalse keskkonna, mis jääb meelde igale osalejale.

Firmapidu on rohkem kui lihtsalt sündmus; see on võimalus meeskonnaliikmetele lähemalt tutvuda, tugevdada meeskonnatööd ja lihtsalt lõõgastuda. Spithami Puhkemajade kolm palkmaja pakuvad privaatsust ja intiimsust, mis on vajalik eduka ja meeldejääva ürituse jaoks. Ühtekokku mahutavad majad kuni 40 ööbijat, tagades, et iga külaline tunneb end mugavalt ja tervitatuna.

Kuid Spithami Puhkemajade võlu peitub mitte ainult siseruumides. Suur lõkkeala, mis asub metsa serval, annab võimaluse korraldada meeleolukaid õhtusööke tähtede all või lõbusaid team-building tegevusi. Lisaks sellele on kompleksis ka oma tiik, mis sobib suurepäraselt hommikuseks värskenduseks või päikeseloojangu nautimiseks. Ja neile, kes soovivad korraldada ettekandeid, kontserte või muid esitlusi vabas õhus, on meil ka väike, kuid funktsionaalne lava.

Eriti populaarsed on meie suvepäevad, kus saab nautida päikesepaistet, grillida ja korraldada erinevaid tegevusi värskes õhus. Talvepäevadel aga pakuvad meie palkmajade kuulsad saunad ja kümblustünnid ideaalset võimalust päeva lõpus lõõgastuda.

Kõige olulisem on aga see, et Spithami Puhkemajade meeskond on valmis pakkuma igakülgset tuge, et tagada teie ürituse edukus. Alates toitlustuse korraldamisest kuni ürituste logistikani – meie eesmärk on muuta teie firmapidu või ettevõtte suve- või talvepäevad unustamatuks.

Seminaride, koolituste ja workshoppide korraldamine Spithami Puhkemajades

Edukas õppimine ja osalemine sõltuvad suuresti keskkonnast. Kui te otsite paika, mis mitte ainult ei paku tehnilisi vahendeid, vaid ka inspireerib ja soodustab sügavamat mõtlemist, siis Spithami Puhkemajad on ideaalne valik.

Meie Seltskonna Puhkemaja on spetsiaalselt kujundatud nii, et see vastaks seminaride, koolituste ja workshoppide korraldamise vajadustele. Eraldi seminariruum on varustatud laudade ja mugavate toolidega, mis võimaldavad osalejatel end vabalt ja mugavalt tunda.

Hea WiFi-ühendus on saadaval kõigis kolmes majas, tagades, et teie üritus kulgeks sujuvalt. Olgu tegemist veebikoolituse, videoesitluse või muu digitaalse sisuga, saate olla kindel, et tehnikapoolel on kõik laitmatult korraldatud.

Ümbritsev loodus ja kaugus linnakärast teevad Spithami Puhkemajadest erakordselt rahuliku pelgupaiga. See keskkond võimaldab osalejatel keskenduda ja sukelduda koolitusmaterjalidesse, vabastades nad tavapärastest häirivatest teguritest. Roheline ümbrus ja värske õhk aitavad kaasa uute ideede tekkimisele ja loomingulise mõtlemise ergutamisele.

Spithami Puhkemajade unikaalne kombinatsioon kaasaegsetest vahenditest ja inspireerivast keskkonnast teeb sellest ideaalse koha seminaride, koolituste ja workshoppide korraldamiseks.

Sünnipäevade ja juubelite korraldamine Spithami Puhkemajades

Sünnipäevad, juubelid ja muud sarnased tähtpäevad on elusündmused, mida soovitakse tähistada meeldejäävalt ja eriliselt. Spithami Puhkemajad on ideaalne koht selliste sündmuste jaoks, pakkudes mitte ainult kaunist ja looduslähedast keskkonda, vaid ka professionaalset teenust, et muuta iga pidu eriliseks.

Kui otsite kohta, mis lisaks hubasele interjöörile ja imelisele loodusele pakuks ka kõiki teenuseid peo korraldamiseks, siis olete õiges kohas. Spithami Puhkemajad ei ole lihtsalt majutuskoht, vaid koht, kus luua mälestusi.

Eriti tahame rõhutada, et meie juures on võimalik saada kogenud peojuhi teenuseid. Pidu, mida juhib professionaalne peojuht, sujub ladusamalt ja annab külalistele palju meeldejäävamaid hetki. Peojuht teeb kõik, et külalised tunneksid end hästi ja õhtu kulgeks plaanipäraselt.

Lisaks on meil koostööd mitmete andekate fotograafidega, kes aitavad jäädvustada teie tähtsa päeva erilisemad hetked. Fotod on sündmuse mälestused, ja meie soovime, et need oleksid kvaliteetsed ja peegeldaksid teie pidu parimal võimalikul moel.

Ja muidugi, mis oleks pidu ilma hea toiduta? Meie kogenud toitlustuspartnerid pakuvad maitsvaid roogasid, mis rõõmustavad teid ja teie külalisi – olgu selleks siis pidulik bankett, hommikusöök või hubane grillõhtu.

Pulmade korraldamine Spithami Puhkemajades

Kujutage ette hetke, kui päike loojub Spithami metsade kohale, peegeldudes tiigi siledal pinnal, ja te seisate seal oma kõige kallima kõrval, alustades koos uut peatükki oma elus. Spithami Puhkemajades korraldatud pulm on rohkem kui lihtsalt sündmus; see on maagiline ja intiimne hetk, mis jätab südameisse sügava jälje.

Romantika ei peitu ainult looduses ja kaunites vaadetes. See on ka detailides – elegantsest lauakattest ja lõhnastavatest küünaldest kuni eriliselt valitud muusikani, mis täidab õhku. Kõik see kokku loob pulma, mis on nii meeldejääv kui ka erakordselt romantiline.

Spithami Puhkemajades saate kogeda mitte ainult looduse võlu, vaid ka täiuslikku pulmakorraldust. Pakume kõike, mida vajate selleks, et teie suur päev oleks laitmatu. Meie kogenud pulmaisa juhib teid ja teie külalisi läbi selle unustamatu päeva, tagades, et kõik sujub tõrgeteta.

Kas olete mõelnud pulmade toitlustamisele? Meie kõrgekvaliteedilised cateringi teenused tagavad, et teie külalised saavad nautida parimaid roogasid, mis on valmistatud värsketest ja kvaliteetsetest koostisosadest. Iga suutäis on elamus omaette.

Kuid mitte ainult toit pole oluline. Meie disainitud interjöör loob atmosfääri, mis on sama elegantne kui ka soe, muutes teie külaliste viibimise Spithami Puhkemajades meeldejäävaks. Kui vajade tehnilisi lahendusi, näiteks heli- või valgustehnikat, siis meie professionaalne tiim tagab, et kõik toimiks laitmatult.

Spithami Puhkemajades teame, kui oluline on teie pulmapäev. Sellepärast teeme kõik endast oleneva, et tagada, et teie unistuste päev oleks täiuslik. Usaldage meid oma erilise päeva korraldamisega ja laske end kanda meie loodud romantilises atmosfääris. Teie pulmad Spithami Puhkemajades on päev, mida mäletate igavesti.

Reisid Osmussaarele

Osmussaar, see müstiline ja ajalooliselt rikas paik, on osa Eesti avastamata aaretest. 

Osmussaare ajalugu ulatub tuhandete aastate taha. Esimesed märgid inimasustusest saarel pärinevad kiviajast, kuid tõeline ajalooline sügavus sai alguse keskajal, kui saart kasutati navigeerimispunktina Läänemere vetes. Saare rikkalik geoloogiline ja kultuuriline pärand on nähtav mitmesugustes ajaloolistes ehitistes, sealhulgas varemetes olevates kirikutes, sõjalistes rajatistes ja unikaalsetes kiviformatsioonides.

  Meie koostöös Osmussaare Reisidega saavad külalised avastada Osmussaare ajaloolist ja looduslikku ilu. Kogenud giidid viivad teid ringreisile, rääkides põnevaid lugusid saare minevikust ja selle unikaalsest ökosüsteemist.

  Kogu reis on korraldatud nii, et teie kogemus oleks võimalikult mugav ja hariv. Me hoolitseme kõige eest, alates transpordist kuni toitlustamiseni. Kõik, mida peate tegema, on nautida imelist saart ja selle pakkumisi.

  Seiklus Osmussaarel on tõeliselt meeldejääv kogemus, olgu te siis ajalooentusiast, loodushuviline või lihtsalt keegi, kes soovib Eesti kauneimaid paiku avastada. Spithami Puhkemajad ja Osmussaare Reisid toovad teile selle unustamatu elamuse!

  Fotograafi Teenused

  Iga hetk on väärtuslik, eriti kui see on veedetud Spithami Puhkemajades. Me mõistame, kui oluline on need hetked igaveseks jäädvustada. Seepärast oleme partnerluses kohaliku ja väga kogenud fotograafiga, kes aitab teil luua püsivaid mälestusi.

  Meie fotograaf ei ole lihtsalt osav kaamera taga – ta tunneb Spithami Puhkemajade maastikku, valgust ja parimaid nurki paremini kui keegi teine. Ta elab siinsamas lähedal ja on seetõttu alati käepärast, et jäädvustada teie erilisi hetki. Tema intiimne teadmine meie puhkemajadest ja ümbritsevast loodusest tähendab, et teie fotod on sama maagilised kui kogemus ise.

  Olgu tegemist pulma, sünnipäeva, ettevõtte ürituse või lihtsalt perepuhkusega, meie fotograaf teeb kindlasti fotod, mis peegeldavad teie sündmuse ainulaadsust ja ilu. Kui olete otsinud ideaalset viisi, kuidas oma sündmust Spithami Puhkemajades jäädvustada, on meie kohalik fotograaf parim valik. Tema kire ja pühendumusega tehtud fotod on aarded, mida saate nautida aastaid ja aastakümneid!

  Catering ja toitlustus

  Toit on iga ürituse süda ja hing. See on see, mis toob inimesed kokku, tekitab meeldivaid mälestusi ja lisab sündmusele lõpliku viimistluse. 

  Kuigi Spithami Puhkemajades ei ole eraldi toitlustust, ei pea külalised muretsema. Iga maja on varustatud kaasaegse ja täielikult sisustatud köögiga, mis võimaldab külastajatel endale toitu valmistada just nii, nagu nad seda soovivad. Meie köögid on varustatud kõige kaasaegsema köögitehnikaga, pakkudes külalistele vabadust valmistada oma lemmikroogasid. Nõudest kuni erinevate köögiriistadeni – kõik on olemas, et toiduvalmistamine oleks muretu ja nauditav.

  Siiski, kui soovite, et teie üritus oleks eriti muretu või kui soovite pakkuda oma külalistele erilist kulinaarset kogemust, siis meie koostööpartner Roosta Catering on alati valmis abiks. Asudes vaid lühikese sõidu kaugusel Roosta Puhkekülast, on Roosta Catering kogenud ja usaldusväärne teenusepakkuja, kes on tuntud oma erakordse teeninduse ja maitseelamuste poolest.

  Nende pakutavate teenuste hulka kuuluvad nii rikkalikud hommikusöögid, õhtusöögid, maitsvad grillroad kui ka suuremate ürituste toitlustamise teenused koos professionaalsete teenindajatega. Nad tagavad, et toit on värskelt valmistatud, maitselt suurepärane ja esitatud stiilselt. Kõik, mida peate tegema, on nautida toitu ja seltskonda!

  Ükskõik, kas soovite ise süüa teha või usaldada seda ülesannet meie partnerile, Spithami Puhkemajades on toitlustuse osas kõik võimalused avatud. Nii saate keskenduda olulisemale – nauditavatele hetkedele oma lähedastega.

  Meie saunaga puhkemajad

  Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

  romantiline puhkemaja kahele 05

  Väike Puhkemaja

  Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

  €190 +km/ööpäev

  väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

  Suur Puhkemaja

  Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

  €290 +km/ööpäev

  spithami saunaga puhkemajad 43

  Seltskonna Maja

  Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

  €900 +km/ööpäev

  Meeldejäävad sündmused

  Aitame sul korraldada sündmuse, millest sa pole osanud unistadagi. Sünnipäevad ja juubelid, firmapeod, seminarid ja workshoppid, pulmad ja muud pereüritused.