Sügispuhkus puhka Eestis

Sügisene metsapuhkus Spithami Puhkemajades on ideaalne loodusteraapia.

Puhka Eestis – mõnus sügispuhkus Spithamis

Talveilmade saabumisel ja lörtsi vihmane kõlistamine aknalaual, võib tunduda, et talv on varsti käes. Kuskil sisemaal võibki juba hakata mõtlema käpikute välja otsimisele, kuid Spithami rannikualadel on asi teisiti.

Siin hoiab meri temperatuuri meeldivalt soojemana, mis on teretulnud kõigile, eriti aga seenekorjajatele. Lisaks naudivad lehtpuud sooja ilma, näidates seda värvikirevusega, mis lummab iga külastaja.

Sügisel on loodus justkui talveunne suundumas, iga taim valmistub omamoodi. Lehed langevad ja paljastavad puud, tuul võib suunda muuta ning vihm ja päike vahelduvad.

See pidev vaheldumine ja ootamatus loovad stressivaba keskkonna, kus on lihtne lülituda välja igapäevastest muredest ja keskenduda ümbritsevale looduse ilule.

puhkus eestis sügispuhkus spithami puhkemajades

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Sügisene metsapuhkus

Sügisene metsapuhkus on vaieldamatult üks erilisemaid aegu aastas. Kuidas saaks seda hetke paremini kirjeldada kui kogemust, kus värvilised lehed meelitavad päikesekiiri, mustikapõõsastel ripuvad viimased marjad, pohlad punetavad sambla keskel ja igal lemmikseene leidmisel tuleb hüüatada, “Oi, minu lemmik!”? Metsas rääkimine võib tunduda isegi täiesti normaalne, sest keskkond ja vaikus metsas teevad selle lihtsaks.

Parim viis puhkamiseks on looduse keskel. Spithami Puhkemajades saate kogeda kogu selle puutumatu looduse talveunele sättimist ning tunda, kuidas loodus rahustab ja värskendab nii keha kui ka meelt. Seega, laske end talvise looduse võludega ära lummata ja nautige rahulikku puhkust Eesti looduse keskel Spithami Puhkemajades.

Tervis ja loodus on sünergia, mis väärib tähelepanu

 

Inimene ja loodus on lahutamatult seotud. Meie bioloogiline kell on sünkroonis päeva ja öö vaheldumisega, meie aju on kujunenud märgistamaks hooaegu vastavalt muutuvale loodusele ning meie tervis ja heaolu on tugevalt mõjutatud meie keskkonnast. See seos looduse ja inimtervise vahel on tuntud juba aastasadu ning see on saanud teaduslikuks aluseks, mis kinnitab, et aeg looduses veetmiseks on oluline osa tervise säilitamisest ja heaolust.

Looduse mõju inimese vaimsele tervisele

 

Metsade ja roheluse mõju inimese vaimsele tervisele on hämmastav. Uuringud on näidanud, et looduses viibimine võib vähendada ärevust, stressi ja depressiooni ning suurendada üldist heaolu. Kuid miks see nii on?

Looduses viibides saame me rohkem värsket õhku, mis on rikas hapniku ja negatiivsete ionide poolest. Need negatiivsed ioonid võivad parandada meie meeleolu ja vähendada stressi taset. Samuti aitab looduses viibimine meil lõõgastuda ja leevendada pinget, mis koguneb igapäevaelus.

Looduse mõju füüsilisele tervisele

 

Lisaks vaimsele tervisele on loodusel ka füüsilisele tervisele mitmeid positiivseid mõjusid. Jalutuskäigud metsas võivad parandada südame-veresoonkonna tervist, vähendada vererõhku ja stabiliseerida veresuhkrut. Lisaks sellele aitab metsas viibimine tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada keha võimet võidelda haigustega.

Spithami Puhkemajad: parim koht loodusteraapiaks läänemaal

 

Spithami Puhkemajad on koht, kus saab ühendada kõik need tervist edendavad elemendid. Asudes mere ääres, pakub see koht mitmekülgset võimalust loodusega üheks saada. Siin saate nautida metsa lähedust ja merevaateid, mis toovad rahu ja lõõgastust.

Majades on olemas kõik vajalikud mugavused, et veeta aega looduse keskel, ilma et peaksite loobuma kaasaegsest elustiilist. Kuid samas saate nautida värsket õhku, jalutada metsaradadel ja lõõgastuda soojas kümblustünnis, samal ajal imetledes ümbritsevat loodust.

Spithami Puhkemajad on ideaalne koht, kus saate kogeda loodusteraapiat Läänemaal. Siin saate ühendada värskendava metsapuhkuse, mere ääres jalutamise ja saunakultuuri, mis aitavad teil tunda end terve ja tasakaalukana.

Loodusteraapia on tõhus viis hoida oma vaimset ja füüsilist tervist heas tasakaalus ning Spithami Puhkemajad pakuvad selleks ideaalset keskkonda. Läänemaa looduse ilu ja Spithami Puhkemajade mugavused muudavad selle koha unikaalseks loodusteraapia sihtkohaks. Seega, ärge jätke kasutamata võimalust ühendada end loodusega ja kogeda tervist edendavaid mõjusid Spithami Puhkemajades.

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Sügisene metsapuhkus Spithamis

Parim viis puhkamiseks on looduse keskel. Spithami Puhkemajades saate kogeda kogu selle puutumatu looduse talveunele sättimist ning tunda, kuidas loodus rahustab ja värskendab nii keha kui ka meelt.

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap