Aga Sina puhka Eestis.

puhka eestis puhkus metsas looduses

 

Kutsun igaüht kel vähegi mahti paariks päevaks tööstress selja taha jätta ja tulla vaatama kogu seda puutumatu looduse talveunele sättimist.

 

Raadiost ilmateadet kuulates tundub nagu lörts ja rahe tooks kohe-kohe talveilmad kohale. Ja võibolla kuskil sisemaal tulekski juba käpikud välja otsida.

Meil Spithamis veel päris nii siiski ei ole.

Meri hoiab mõnusat soojemapoolset temperatuuri, mis on hetkel kõikidele teadaolevatele seeneliikidele puhas rõõm. Ka lehtpuud on selle üle äärmiselt rõõmsad, näidates seda välja kirlejdamatu värvikirevusega.

Sügisene puhkus metsas on vaieldamatult üks minu lemmikuid. See
mäng kuidas värvilised lehed tõmbavad ligi viimaseid päikesekiiri, kuidas mustikapõõsa külge on rippuma jäänud ainult viimased marjad, kuidas pohlad punetavad hallika-roheka sambla sees ja kuidas iga kord oma lemmikseent leides hüüatad, et ’oi kui nunnu, minu lemmik!’…

Noh, omaette metsas rääkimine on täitsa normaalne  :)

Sügisel on kogu loodus justkui unele sättimas. Iga taim teeb omamoodi ettevalmistusi – mõni laseb häbenemata kohe lehed maha, teine enne punastab veidi ja võtab siis paljaks. Tuule tugevus ja suund
võivad muutuda minutitega, samuti ei tea iial ette kas järgneva pooltunni jooksul särab päike või
sajab vihma. See vaheldurikkus teebki inimesele lihtsamaks töötempost välja lülituda, sest olgugi, et keskkond on stressivaba, siis igav kohe kindlasti ei hakka.

Parim puhkus on puhkus metsas – otse meie looduses.

 

puhka eestis puhkus looduses metsas

Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta ning päikeseloojanguid nautimas käia. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.

Lõpetuseks väike sügisene üllatus ka: meil siin Spithamis võrdub kaks kolmega – siin on meie eripakkumine 2=3 !

 

 

 

 

 

 

 

Päikeseloojang silmades,
Epp

Siin on sulle veel lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta