Noarootsi Saunaralli 2019

Uus talvine hooaeg on algamas ja seega on meil hea meel teatada, et taaskord on Noarootsi Saunaralli korraldustiim tööle hakanud. Selle aasta esimene koosolek oli eriline selle poolest, et ei tekkinud isegi küsimust kas korraldame, vaid asusime kohe aktiivselt kuupäeva välja valima! Kaks tundi aktiivset mõttetööd ja edasiste tegevuste kondikava oligi paigas. 

Noarootsi Saunaralli 2019 toimumiskuupäevaks saab 16.02.2019.

Anname endast parima, et ka sel aastal saab olema tegemist Läänemaa suurima talisündmusega. Siinkohal ei saa Saunaralli toimuda loomulikult ilma aktiivsete saunameesteta/saunanaisteta ja kutsun üles saunaomanikke oma saunadest teatama ja osa saama selle talve suursündmusest. Luban, et saab olema tihe ja tore päev ja see kõik on seda väärt! Kohe pean muidugi mainima üsna olulist muudatust – püüame sel aastal loobuda kümblustünnidest, kuna inimesi kes sealt läbi sulpsavad on palju ja see vesi ei pruugi olla kõige hügieenilisem. Küll aga on oodatud osalema kõik muud põnevad saunad – telkidest torudeni! 

Teise suurema muudatusena on meil laienemisplaanid, ehk püüame haarata sel aastal kampa ka Variku ja Linnamäe vahelise ala. Seega kui Sinu saun asub selles piirkonnas ja oled valmis kaasa lööma, siis anna endast kindlasti märku! 

Muudatusi tuleb kindlasti veel, seega ei tasu karta, et neil osalejatel kes möödunud aastatel on rallis kaasa löönud igav hakkab. Kõigist neist muudatustest aga edaspidi ;) 

Seega hetkel ootame saunaomanikke end üles andma meiliaadressil epp@minupuhkus.ee või Facebooki lehel: https://www.facebook.com/noarootsisaunaralli/