Päikeseloojang Spithamis

Päikeseloojang on looduse kink romantikutele ja unistajatele, kes armastavad jälgida, kuidas taevas värvidest särab ja horisonti suudlusega saadab.

Päikeseloojang on looduse kink romantikutele ja unistajatele, kes armastavad jälgida, kuidas taevas värvidest särab ja horisonti suudlusega saadab.

See on hetk päevas, mis selleks et meelde jääda nõuab tähelepanu ja päriselt kohal olemist. Igasugune müra ja muud tegevused tavaliselt varjutavad loojangu ilu ja võlu.

Hetk, kus valgus muutub varjuks ning kõik Sind ümbritsev vajub unne, et hommikul päikese tõusuga uuesti ärgata.

Päikese loojumine on üks asi, mille kirjeldamiseks jääb tihti sõnadest väheks. See valguse ja varjude mäng muutub iga sekundiga, andes taevale lugematuid erinevat värvi toone – kuni silmnähtavalt kiiresti päike horisondi taha varjub jättes veel taevasse oma värvilise jälje.

Vaieldamatult parim koht selle ilu nautimiseks on avara vaatega koht, minu jaoks-olles ise mere ääres kasvanud- on see loomulikult mererand.

Sealjuures on päike värvimas lisaks taevale ka vett ja tihti peitub ta mere kohal olevasse uttu, mitte horisondi taha.

lühipuhkus eestis

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

päikeseloojang spithami puhkemajad romantika

Päikeseloojang Spithamis

Päikeseloojang – hetk, mil päike hellitavalt suudleb maad ja taevasse valgub soe, kuldne valgus. See on aeg, mil päev hakkab järele andma ööle, kuid mitte enne, kui ta on teinud viimasedki hetked eriliseks ja meeldejäävaks. Päikeseloojang on looduse kink romantikutele ja unistajatele, kes armastavad jälgida, kuidas taevas värvidest särab ja horisonti suudlusega saadab.

Ükskõik, kas olete mere ääres, mägedes või linnatänavatel, võib päikeseloojang olla võluv ja romantiline kogemus. See on hetk, kus aeg tundub seiskuvat ja maailm vaikseks muutuvat. Kui päike langeb aeglaselt horisondi taha, tekivad taevas värvidest purskuvad pursked – oranž, roosa, lilla ja kuldne. See loob unustamatu vaatepildi, mis tõmbab meid hetkeks endasse.

Päikeseloojangu hetk on ideaalne aeg jagamiseks. See on hetk, kui saate käest kinni hoida ja vaikides vaadata, kuidas päike hüvasti jätavad. See on aeg, kui saate oma armastatuga mõelda elu ilule ja saladustele ning unistada tulevikust koos.

Romantilise päikeseloojangu hetk ei vaja suuri žeste ega kulukaid kingitusi. See vajab ainult teie kohalolu ja valmisolekut jagada ilusat hetke. Vaadake koos päikese loojangut, tunnetage ümbritsevat soojust ja armastust ning laske end kaasa viia looduse võlumaailma.

Päikeseloojang on looduse kingitus, mis pakub meile võimalust hetke nautida ja armastusega täita. Olgu see siis rannas liivaluidetel, mägede tipus või lihtsalt koduaknast vaadates – päikeseloojang on romantiline ja maagiline hetk, mis ühendab meid looduse ja teineteisega.

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Tule naudi päikeseloojangut Spithamis

Päikeseloojangu hetk Spithamis on ideaalne aeg jagamiseks. See on hetk, kui saate käest kinni hoida ja vaikides vaadata, kuidas päike hüvasti jätavad. See on aeg, kui saate oma armastatuga mõelda elu ilule ja saladustele.

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap