Päikeseloojang Spithamis.

päikese loojang spithamis

 

Päikeseloojang on küll asi, mida inimene näeb elu jooksul lugematuid kordi, kuid ainult mõned neist omavad tähendust.

 

See on hetk päevas, mis selleks et meelde jääda nõuab tähelepanu ja päriselt kohal olemist. Igasugune müra ja muud tegevused tavaliselt varjutavad loojangu ilu ja võlu.

Hetk, kus valgus muutub varjuks ning kõik Sind ümbritsev vajub unne, et hommikul päikese tõusuga uuesti ärgata.

Päikese loojumine on üks asi, mille kirjeldamiseks jääb tihti sõnadest väheks. See valguse ja varjude mäng muutub iga sekundiga, andes taevale lugematuid erinevat värvi toone – kuni silmnähtavalt kiiresti päike horisondi taha varjub jättes veel taevasse oma värvilise jälje.

Vaieldamatult parim koht selle ilu nautimiseks on avara vaatega koht, minu jaoks-olles ise mere ääres kasvanud- on see loomulikult mererand.

Sealjuures on päike värvimas lisaks taevale ka vett ja tihti peitub ta mere kohal olevasse uttu, mitte horisondi taha.

 

majutus nõval päieseloojang spithamis

 

Kutsun Sind nautima seda imelist hetke – meie majade juurest vaid jalutuskäigu kaugusel saab liivasel rannal istudes osa kõigist neist eelpool kirjeldatud emotsioonidest, lisaks puudub siin täielikult igasugune müra.

Siinne keskkond on täpselt selline, mis soosib nautida sellist päikeseloojangut, mis igaveseks meelde jääb ja Sinu jaoks tähenduse omab.

Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta ning päikeseloojanguid nautimas käia. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.

Lõpetuseks väike kevadine üllatus ka: meil siin Spithamis võrdub kaks kolmega – siin on meie eripakkumine 2=3 !

 

 

 

 

 

 

 

Päikeseloojang silmades,
Epp