Noarootsi saunajooga, energiatee ja kuuseokkakokteil

Kas Sa tead, mis on Noarootsi Saunajooga? Aga Noarootsi energiatee või kuuseokkakokteil?
Noarootsi puhas loodus pakub nii mõndagi, mis teeb su puhkusest täiusliku, ühendab loodusega ja annab koju kaasa energia ja rahulolu pikaks ajaks. Noarootsi oma loodusesõber armas Kaili aitab sellele kaasa.

KUNDALINI JOOGATUND KÕIGILE
Praktiseerime õiget hingamise tehnikat, teeme harjutuste seeria pingete vabastamiseks seljast ja sisemise rahu meditatsiooni.
1 joogatund looduses (kestvusega 1-1,5t) 8 eurot osaleja / miinimum 11 osalejat.
Kundalini jooga õpetab vabastama ja suunama oam energiat. Selleks ei ole oluline mitte asendite perfektsus, vaid enese tundma õppimine ja teadmine, et Sa oled just selline nagu Sa oled ja see on hea! :)

LOODUSTOIDU TÖÖTUBA:
Menüüs on smuutistaar- kuuseokkakokteil, rohepesto koduleival, taimetee, toortarta-puuvilja smuuti

-Vitamiinirikkad toitvad retseptid, mida saab igapäevaselt kiirelt valmistada.
-Kuusk kui imeline tervendaja, tugevuse sümbol ning kõikide vitamiinide allikas.
-Toortatra-puuviljade smuuti – parim toit, millega oma päeva alustada.
-Raviv taimetee – mida, millal ja kuidas korjata?
-Rohepesto kui maitsev leivakate nii kevadel, suvel kui ka sügisel.

Osalustasu 22 eurot osaleja / miinimum 6 osalejat.
Taimede korjamine koos söökide-jookide valmistamise ning õpetussõnadega, kestvus ca 2-3 tundi.
Hind sisaldab kõiki tooraineid, minu enda tehtud koduleiba ja paberil retsepte.

NOAROOTSI SAUNAJOOGA sissejuhatus koosneb kundalini jooga harjutusseeriast millega pannakse soojas saunas energia kehas liikuma. Sellele järgneb lõdvestus kas istudes või soovitavalt selili kus juurde lisandub ka leili viskamine. Kuumuseks põletatakse ära tee joomisel ja harjutustega vabanenud kiusavad mõtted ja tervisehädad. Soovi korral lisandub sellele ka NOAROOTSI VIHAGA vihtlemine mis vabastab naha alla pugenud hirmud ning viha tunde. Saunajooga viimases osas tehakse jahutav hingamismeditatsioon, et tuua endasse sisemine jahutus, vabaduse ja rahulolu tunne. Saunast väljudes on võimalus ja soojalt soovitav hüpata külma basseini. Milleks see hea on? See võtab ära väsimuse, stressi, ja vereringetehäired. Sellega kaovad depressioon, hirm ja unetus!

NOAROOTSI ENERGIATEE juuakse enne sauna minekut. Teetaimed mis on korjatud Noarootsi puhtast loodusest loovad sauna mineku eel sisemise soojuse, avavad kõik meeled ning valmistavad keha ette leiliruumi sisenemiseks. Tee joomise ajal saab osaleja teada ka iga tees oleva taime kasulikud omadused. Energiatees olev nurmenukk näiteks valmistab keha ette selleks, et siis pärast saunas olles kahjulikud ained kehast välja ajada ja elu uuendada. Raudrohi on aga hea viiruste ja organismi laastava seente vastase toimega.

NOAROOTSI KUUSEOKKAKOKTEIL annab saunast väljujale kaasa kuuse omadusteks peetud tugevuse, julguse ja tarkuse. Lisaks kuhjaga C ja D vitamiini ning leevendab kõik valud ja parandab haavad. Kokteiliga pannakse tugev alus immuunsussüsteemile ja säratakse uuest energiast!

Kui Sul tekkis huvi, kuidas seda kõike nautida, siis küsi kindlasti lisa epp@minupuhkus.ee!
Piilu ka siia: http://www.siriatma.ee/