Loodusest piisab täiesti

spithami puhkemajad majutus nõval

 

Mina olen Epp – Spithami Puhkemajade perenaine.
Jagan Teiega ühte head isiklikku kogemust.

Suvi 2018 oli Spithamis üsna tegus. Külastajaid oli tihedalt ja erinevate soovidega – suurem osa neist oli meie juures leidnud koha, kus pidada oma sünnipäev või väiksem firmaüritus. Enamus inimesi ootas meeleolukat sündmust ning sellega kaasnevad alati igasugused põnevad tegevused.

Aga suvi sai mööda ja seega suurelt jaolt ka pidustused. Sügisene puhkaja ongi pigem see rahu otsija ja suve melu maha laadija. Minul aga inertsist tiksus peas kogu aeg kohustus ette anda mõtteid mida siis ikkagi meie juures teha saab. Ilmast olenevalt jäid ära muidugi veemõnud meres ja rannapuhkus, seega tundsin end kuidagi süüdi, et meil ju nagu ei olekski sügisel midagi teha…

Ja ühtäkki – olles ise saanud mahti mõned korrad täitsa üksi Spithamis  toimetada tabasin end mõttelt, et see kõik mis seal on ongi täiesti piisav! Unne suikuv loodus, vaikus ja tuule kohin puude latvades  – enamat ei olegi vaja, et end taas inimesena tunda. Just see on see, mis aitab peas toimuvat keerist vaigistada ja kogu kiire elutempo müra summutada. Paar korda leidsin end muude toimetuste vahel lihtsalt seismas ja loodust kuulamas/tunnetamas.

See tunne, kui väljas sajab mingisuguseid pussnugade laadseid esemeid ja ise saad toas kamina ees end elava tule paistel soojendada on lihtsalt imeline!

Seega hea puhkaja, annan teada, et meil on kõik – absoluutselt kõik võimalused puhkuseks olemas. Tule lihtsalt ja puhka! Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT.

Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

 

 

 

 

 

 

 

Tervitustega,
Epp

Siin on sulle veel lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta