Ettevõtte talvepäevad

ettevõtte talvepäevad

Foto: Marek Metslaid / Spithami Puhkemajad

Varsti saab juba aasta täis tööelu piirangute algusest. Paljudes ettevõtetes on tavapärase kontoritöö asemel kasutusel erinevad kaugtöö vormid ning töötajate emotsionaalne heaolu on sattunud tugeva surve alla.

Kes kaebleb valjuhäälselt, kes kannatab vaikides olukorda, kus juhtide toe tajuminne väheneb kiiresti ning ärevus tuleviku turvalisuse osas kasvab.

Ettevõtte talvepäevad on kasulik võimalus kuidas toetada oma töötajate emotsionaalset heaolu.

Tavapäraselt on ettevõtte talvepäevad suunatud töötajate meelelahutusele ning nende korraldamine toob kaasa mõnusa elevuse nii organiseerijatele kui ka osalejatele. Ettevõtte talvepäevad on ka suurepärane võimalus õppida  lähemalt tundma  inimesi, kellega koos töötatakse ning koos veedetud aeg toetab tiimitööd ja suurendab emotsionaalset kuuluvustunnet. 

Talvel on päevad lühikesed – napib nii soojust kui valgust. Ettevõtte käigushoidmiseks tuleb sellest hoolimata panustada sama palju, kui suvel ning jätkuvate piirangute tingimustes ei küsi keegi päriselt, kuidas ja mille arvelt on jätkusuutlikkus tagatud.

Aasta alguses on parim aeg ettevõtte talvepäevade korraldamiseks – meil siin Spithamis on selleks olemas väga toetavad tingimused. Meil ei ole sulle pakkuda mingit ägedat ja aktiivset programmi, holistilisi jutustajaid või kalleid konsultante-meelelahutajaid. Meil on sinu ettevõtte talvepäevade läbiviimiseks pakkuda välja midagi palju ürgsemat ning eriti kosutavat.

ettevõtte talvepäevad

Foto: Marek Metslaid / Spithami Puhkemajad

Tee oma töötajad õnnelikuks

Kõige parem viis oma töötajate emotsionaalse heaolu toetamiseks on metsateraapia koos korraliku saunaga. Veeda oma ettevõtte talvepäevad koos heade kolleegidega puhtas looduses. Spithami mets on tervendav ning siin olles tugevneb inimeste immuunsussüsteem, väheneb stress, tõuseb tuju ning paraneb keskendumisvõime.

Kui teed oma ettevõtte talvepäevad Spithamis, siis teeb see sinu töötajad õnnelikumaks, sest looduses olles väheneb oluliselt stressihormoonide tase ning tõuseb inimese energeetiline toonus.

Selleks ei peagi midagi muud tegema, kui lihtsalt oled looduses – täitsa vabalt võid õues lihtsalt istuda ning kuulata erinevaid looduse hääli. See aitab igapäevaseid kohustusi korraks unustada ning murekoormat kergendada.  Ja mis ettevõtte talvepäevad need on, kui sauna ei saa….

Kõik meie puhkemajad on varustatud privaatsaunadega ning nii saavad ka ujedamad kolleegid nautida kuulsate Spithami Saunade tervendavat mõju. Julgemad võivad nautida ka kümblustünni – talvisel perioodil on sooja kümblustünni kogemus eriti meeliergastav ning turgutav.

ettevõtte talvepäevad

Foto: Marek Metslaid / Spithami Puhkemajad

Ja ega ei ole suurt vahet, kas ettevõte talvepäevi veedab koos suurem seltskond või väikefirma. Meil on puhta ja tervendava metsa sees Spithamis erineva suurusega metsamajad ning ettevõte talvepäevade läbiviimisel aitame sul korraldada ka toitlustuse.

Ah jaa – kui tuled meile oma talvepäevi korraldama, siis peaksid teadma, et meie juures viibimise ajal on sul vaba voli kasutada saunasid piiramatult – küttepuud juba ootavad ning kümblustünnid paneme ka sulle soovi korral valmis.

Meie Spithami Puhkemajade kompleksis on kolm erineva suurusega maja – Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Kokku mahub meie juurde ettevõte talvepäevi veetma lahedalt kuni 40 inimest. 

ettevõtte talvepäevad

Foto: Marek Metslaid / Spithami Puhkemajad

Lisan siia veel mõne kasuliku mõtte, mida on hea teada enne ettevõtte talvepäevade korraldamist Spithamis:

  • Meil on ilusa metsa sees Spithamis kolmest puhkemajast koosnev kompleks – igas majas olemas privaatsed puuküttega saunad, kümblustünnid ning kõik muu vajalik kosutavaks puhkuseks. Loe lähemalt meie majadest siit: https://www.minupuhkus.ee/majutus/
  • Kui tuled meie juurde ettevõtte talvepäevi veetma, siis aitame sul korraldada ka vajaliku toitlustuse. Soovi korral võid ka ise söögi eest hoolitseda – igas majas on täisvarustusega mugavad köögid ning kui tahad, siis võid toitu valmistada õues grillil. Kosutav talvepiknik on väga tore elamus.

Küsi meie käest pakkumist oma ettevõtte talvepäevade jaoks.

Võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov meie poole teele. Vaatame saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik ja vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. 

Lepime kokku sinu täpsemad vajadused ning siis saame teha just sinu jaoks mõeldud parima pakkumise.

Kui sul on vaja nüüd kohe midagi täpsustada, siis helista mulle telefonil +372 534 66 264

Kohtumiseni Spithamis!

Epp
Spithami Puhkemajade perenaine

Siin on sulle lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta

Veel üks mõte seoses ettevõtte talvepäevadega…

Kui ettevõtte talvepäevad ei mahu sinu ajakavasse, siis aitab sul emotsionaalset tasakaalu parandada see video – naudi ise või jaga töökaaslastega. Ning metsas peaksid ikka käima – see suurendab sinu õnnelikkust ning kui oled õnnelik, siis laabub elu ka paremini.