Ettevõtte talvepäevad

Ettevõtte talvepäevad on kasulik võimalus kuidas toetada oma töötajate emotsionaalset heaolu.

Ettevõtte talvepäevad – toeta oma töötajate emotsinaalset heaolu

Talvepimeduse taandumine ja päikese esimesed soojad kiired on alati oodatud, kuid see toob kaasa ka uued väljakutsed töökeskkonnas. Töötajate motivatsioon ja produktiivsus võivad talve jooksul langeda, sest lühikestel päevadel ja külma ilmaga on inimestel kalduvus end töö juurest eraldada.

Seetõttu on ettevõtetel oluline leida viise, kuidas ergutada meeskonda, suurendada töötajate omavahelist sidusust ja säilitada produktiivsus ka talvistel kuudel.

Üheks parimaks viisiks selle saavutamiseks on ettevõtte meeskonnaga ürituste korraldamine. Selles artiklis uurime põhjalikult, miks ettevõtte meeskonnaga ürituste tegemine on kasulik töötajate omavahelisele lõimumisele ning miks Spithami Puhkemajad on ideaalne koht ettevõtte talvepäevade korraldamiseks.

ettevõtte talvepäevad

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Miks on ettevõtte meeskonnaga üritused olulised?

Töötajate omavaheline suhtlus ja hea meeskonnatöö on iga eduka ettevõtte alus. Kui töötajad tunnevad end omavahel lähedasemana, on nad motiveeritumad ja tõhusamad. Ettevõtte kultuur ja töökeskkond mängivad suurt rolli töötajate rahulolus ja pühendumuses. Uuringud on näidanud, et hea ettevõtte kultuur suurendab töötajate produktiivsust ja lojaalsust ning aitab vähendada töötajate lahkumist.

Ettevõtte meeskonnaga ürituste korraldamine aitab tugevdada ettevõtte kultuuri, luues positiivseid suhteid ja sidemeid töötajate vahel. See annab inimestele võimaluse väljaspool töökeskkonda koos aega veeta, lõõgastuda ja üksteist paremini tundma õppida. Lisaks sellele saavad töötajad üritustel osaledes jagada ideid ja mõtteid, mis võivad kaasa tuua uusi ja innovaatilisi lahendusi ettevõtte jaoks. Uuringud on näidanud, et ettevõtte meeskonnaga üritused aitavad suurendada töötajate rahulolu, parandada suhtlemist ning luua tugevamad sidemed kolleegidega.

Kui otsustate korraldada ettevõtte meeskonnaga ürituse, on oluline valida selleks sobiv koht. Spithami Puhkemajad pakuvad ideaalset keskkonda talvepäevade korraldamiseks. Asudes looduse keskel, pakuvad need puhkemajad suurepärast võimalust värskes õhus aega veeta. Metsarajad, kümblustünnid ja saunad lisavad üritusele lõõgastava ja meeldejääva nüansi. Spithami Puhkemajade asukoht võimaldab teil lõõgastuda ja samal ajal nautida Eesti looduse ilu.

Talvepäevade korraldamine ettevõtte meeskonnale on suurepärane viis parandada töötajate omavahelist lõimumist ja suurendada produktiivsust.

Ettevõtte kultuur ja meeskonnatöö on olulised aspektid igas organisatsioonis ning meeskonnaga ürituste korraldamine aitab neid tugevdada. Spithami Puhkemajad pakuvad ideaalset keskkonda talvepäevade korraldamiseks, võimaldades töötajatel lõõgastuda ja nautida looduse ilu. Kui soovite luua tugevamat meeskonda ja parandada ettevõtte kultuuri, kaaluge ettevõtte meeskonnaga ürituste korraldamist. Spithami Puhkemajad on selle jaoks ideaalne koht.

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Ettevõtte talvepäevad

Ettevõtte talvepäevad on ka suurepärane võimalus õppida  lähemalt tundma  inimesi, kellega koos töötatakse ning koos veedetud aeg toetab tiimitööd ja suurendab emotsionaalset kuuluvustunnet. 

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap