Anna endale aega

puhkemaja läänemaal puhkus majutus spithami

 

Aeg iseendale.

Just aeg on see, mida meil napib. Eeskätt aega iseendale. Talv on ukse ees ning loodus võtab endale aega puhkamiseks. Jää on kaanetanud meie tiigipealse ning jäätunud õhumullid ootavad oma vabanemise aega. Küll Loodus juba teab, millal on õige aeg need õhumullid jälle vabaks lasta.

Nii juhtub ka Sinuga – kui sa ei anna endale piisavalt aega, siis võid olla ühel hetkel täitsa jäätunud. Meil siin Spithamis ei ole mingeid kiirteid ega müra  – võid toimetada rahulikult omas tempos just nii, kuidas hetkel parem tundub.

Nüüd, pimedamaks muutuval ajal, kus Loodus läheb ise puhkama, on Sulle antud hea võimalus pöörata oma pilk sissepoole ja natuke järele mõelda. Ja teha väike paus.

Anna endale aega – tule küta sauna ja tõmba korraks  hoog maha. Jaluta metsas ja vaata, kuidas loodus endale aega võtab taastumiseks. Kui Sul veab, siis saad ka veidi tormise mere ääres tuulemäsuga juttu ajada.

Mei on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.
Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT.

Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Tervitustega,
Epp

Siin on sulle veel lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta