Tegevus

Spithami Puhkemajad kutsuvad Sind eelkõige puhkama. Siinne rahu ja vaikus niidavad jalust – meie kliendid on öelnud, et tihti on nii vaikne, et kõrvus hakkab vilistama..
Samas ei tähenda puhkamine alati igavust – tegevust leiab igaüks. Majad pakuvad võimalust sauna või kümblustünni nautida, kes soovib saab kala suitsutada või miks mitte väliköögis moosi keeta! Samuti on võimalik mängida palli või siis rentida jalgratas ning ümbruskonnas üks mõnus tiir teha.

Järgmised Eelmised

Toidukoolitus Spithamis

Spithami muinastuled

perepuhkus eestis

Grillimine

Lähiümbrus pakub võimalusi külastada lähedalasuvaid rahvarikkaid randu Roostal või Perakülas, täiendada toiduvarusid Nõva või Dirhami kaupluses, seigelda Roosta seikluspargis või einestada Dirhami kalakohvikus, Saare mõisakohvikus või Roosta restoranis. Huvi võib pakkuda ka Saare mõisa muuseumi  või Peraküla talumuuseumi külastus. Eelneval kokkuleppel on võimalik teha reis lähedal asuvale Osmussaarele, samuti käia ratsutamas Riguldis asuvas Mars ratsatalus.

Meist mitte väga kaugel asuvad erineva pikkusega RMK Nõva matkarajad, mis on äärmiselt matkajasõbralikud ning mille läbimisel on võimalik näha palju erinevat liiki taimi.

Suvisel ajal saab merel teha tiiru kaatriga või hullata muude veeatraktsioonidega nagu veesuusad või veelaud.

Tere tulemast Loodusesse!