Hea pakkumine kosutava puhkuse veetmiseks või toreda sündmuse korraldamiseks

Mõnikord võib Sul olla soov saada just Sulle sobilik pakkumine oma puhkuse veetmiseks, omaette olemiseks või sõpradega mõnusa sündmuse korraldamiseks. Küsi meie käest pakkumist – võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Kui oled kasvõi korra meie juures käinud, siis mõistad tõelise puhkuse väärtust!

spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja

Meil on Spithami puhkekompleksis kolm aastaringselt kasutatavat saunaga puhkemaja, mis majutavad kokku mõnusalt ligi 40 inimest. Meie juures on väga mõnus teha väiksemaid ja privaatseid üritusi. Iga maja juures on oma köetav kümblustünn, meil on katusega grillkoda, oma tiik ja spordiväljak. Kõik majad on varustatud kaasaegse köögiga ja kõige sinna juurde kuuluvaga. Kui sa ise ei taha toiduvalmistamisega tegeleda, siis korraldame sulle toitlustuse.

Meil on mõnus ja privaatne, kui tahad tulla kahekesi või väikse seltskonnaga – siis sobib sulle Väike Maja.

Ka suuremad sõpruskonnad mahuvad meile kenasti ära – vaata siit, missuguseid võimalusi pakub sulle meie Suur Maja.

Kui tahad tulla terve seltskonnaga, siis on sinu jaoks sobilik meie Selstkonna Puhkemaja. Soovi korral saad kasutada ka tervet kompleksi korraga ning suvisel perioodil on lisaks saunaga metsamajadele võimalk kasutada ka kämpinguid.

P.s. – meie juures tunned ennast turvaliselt COVID-19 leviku tingimustes. Jälgime rangelt desinfitseerimise, puhtuse, koristamise ning hügieeninõuete täitmist.  Kuidas me seda teeme, loe täpsemalt siit artiklist: “Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse.”

KÜSI PAKKUMIST

Kui sa oled meie juures käinud, siis tahad siia tagasi.

Kirjuta meile ja teeme sulle hea pakkumise puhkuse veetmiseks või ürituse korraldamiseks.

Helista kohe +372 53466 264 või täida see kontaktivorm. Vastame sulle kiirelt.

Tervitustega,
Spithami Epp

  Nimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Teema

  Teade

  Palun kinnita, et sa oled inimene ;)

  What is 4 + 2 ?

  Registreeru meie uudiskirja saajaks – oled esimeste hulgas, kelleni jõuavad kosutavad metsauudised ja nipid sinu heaolu parandamiseks.

  Saadame Sulle aeg-ajalt meie tegemistest ülevaateid ning sekka potsatab mõnikord ka eriti hea pakkumine puhkuse veetmiseks puhtas looduses.

  Liitudes meie uudiskirjaga nõustud veebilehe kasutustingimustega ning privaatsustingimustega.

  Kui mahti saad, siis vaata ka meie FB-lehte : facebook.com/spithami-puhkemajad

  Mõnusat lugemist meie tegemiste kohta leiad siit.