Muinastulede järelkaja vol2 KÕRSIKUD

Sai otsa see üsnagi niru ilmaga suvi, siiski saatsime tema ära suure rõõmuga, nagu meile kombeks. Ka ilmataat halastas meile ja see augusti viimane laupäev oli päikseline ja ülimuhe!

Ehk jällegi möödas muinastulede öö, mille seekord aitasid mööda saata Kõrsikud. Suur, hästi suur kummardus teile – minu meelest oskate laulda küll, kui tahate! ;) Tegelikult – kuigi ma suure sebimise kõrvalt kuulsin vist vaid kahte lugu (mis eelmise aastaga võrreldes on tervelt poole rohkem) – lõite te suurepärase meeleolu ja olite meie hoovil kui rusikas silmaaugus, nagu öeldakse. Aitäh veelkord!

Muidugi ei saa kiitmata jätta ka meie toitlustajat OÜ Kalasaba, kelle maitsev toit jõuti enne pintslisse pista, kui Bänd lavalt maha sai :) Mina ise jäin toidust ilma, külalised sõid ja kiitsid – järelikult pean nendega nõustuma, et jube hea oli!

Et toit kurku kinni ei jääks ei olnud vähemtähtis Svensky Kaubanduse panus, aitäh ka teile, eriti sulle Kaimo – järgmisel aastal jälle! :)

Lava eest täname juba teist aastat järjest Agi ja Eventech’i  – see 3×4 on meie saarele kui loodud :)

Ja muidugi ei saa unustada meie kõige armsamat abiväge! Ilma teieta ei oleks asjad kohe kuidagi paigast ära ja paika saanud – kummardus teile ka :)

Et kuidas siis läks? No pean ütlema, et ega selle šõubisnesiga siin Eestimaa peal rikkaks ei saa ja sebimist enne üritust oli ikka korralik pool aastat kindlasti, aga mõnusa päeva veetsime sellegipoolest :) Hea oli näha, et inimesi tuli meile külla lähedalt ja kaugelt (lausa Otepäält näiteks, tervitused sinna!) ja loodame, et külastate meid üsna pea jälle. Seega võime öelda, et kõik läks korda ja järgmisel aastal teeme veelgi paremini ;)