Mida perenaine kirjutab..?

See rubriik siin hakkab olema vaid perenaise päralt :) Seda kasutan kui võimalust jagada huvilistega Spithami Puhkemajade uudiseid ning kõike vahvat, mis meie juures aset leiab.

See oli kõigest kaks aastat ja paar kuud tagasi kui Spithami Puhkemajade mõttest sai esimene teostus ehk valmisid majade vundamedid.

Selle protsessi juures ei olnud minul kui naisterahval suurt sõnaõigust asjade käigule kaasa öelda. Vundamendi valamine ei nõua ometi naiselikku kätt ja silma :) Vähemalt nii ma arvasin siis.. Täna, kaks aastat hiljem, on mulle selgeks saanud, et naiselikku kätt on ikka vaja kõige juures – olles ise ka natuke kontrollifriik pean ikka iga asja juures sõna sekka või käe külge panema. Võin julgelt öelda, et olen meie majadega koos arenenud – olen saanud oma loovad mõtted kõik meie majade peal järgi proovida – olgu selleks olnud siis  voodi ehitamine või meie köögis leiduvate savinõude voolimine. Pean lisama, et oma kätega valmistatud voodis on palju parem uni, kui kuskil mujal ;)

Minu eelneva jutu mõte on selles, et oleme oma majade ehitamisel ning sisustamisel püüdnud palju tähelepanu pöörata detailidele – just selleks, et meie külalistel oleks hea olla nii majas sees kui hoovi peal.. Ja neile, kes miskil veidral põhjusel meie juurde ei jõua :) – just neile ongi see rubriik siin, mille vahendusel saate imepisikese osa sellest, mida head meie juures Spithami Puhkemajades toimub.