Kevadine perepuhkuse pakett-ajavahemikul 12.03.2021 kuni 31.05.2021.

perepuhkus eestis

Peale pikka COVID-i talve on kevad kõigi jaoks kauaoodatud vaheldus. Kui sära kipub silmadest kaduma, siis on õige aeg teha üks kevadine perepuhkus. Looduse tervendav jõud on suur ning sa tead ju ise ka, kuidas looduses veedetud aeg aitab sul pingeid maha võtta, energiat tasakaalu saada.

Meie juures Spihtamis viibides väheneb sinu pere stressihormoonide tase ning kõigile on kasulik olla nutivabas ja kosutavas keskkonnas. Eriti kasulik on see kasvueas lastele. 

Siin Spithami metsade vahel paraneb enesetunne ja sa muutud õnnelikumaks. Seeläbi paranevad puhkusele tulnud perekonna omavahelised suhted kerge jalutuskäik looduses võib. teinekord teha imesid.

Spithami küla ümbritseb Nõva maastikukaitseala, mis on loodud randade ning arvukate looma- ja taimeliikide koosluste säilitamiseks. Just seetõttu, et Spithamit ümbritsevad kaitselad, on siin erakordselt puhas loodus ning värske õhk.

Kevadine perepuhkuse pakett

Kas teadsid, et vaid 15 minutit looduses viibimist kosutab sinu heaolu, vähendab negatiivseid mõtteid ning aktiveerib loomingulist mõtlemist? Muidugi teadsid.

Meil siin Spithamis on hea koos perega Eestis puhata – pakume selleks sulle suurepärast võimalust veeta perepuhkus meie Suures Saunamajas.

Oleme sinu teinud kevadise perepuhkuse paketi hinna väga heaks ning see sisaldab:

 • 2 ööbimist Suures Saunamajas kuni 10-le inimesele
 • Käi saunas, palju ise soovid
 • Nutivaba kvaliteetaeg koos perega
 • Piiramatul hulgal metsamõnu

Paketi hind on vaid 350 EUR-i 

perepuhkus eestis pakett

Missugune on meie Suur Saunamaja

Suur Saunamaja on kahekordne palkmaja, milles on kokku 8 magamiskohta. Vajadusel saab lisada veel kaks lisakohta ning soovi korral pakume sulle ka beebivoodid.

Suure Saunamaja esimesel korrusel asub köök, milles suur söögilaud 8 istekohaga; külmkapp, nõudepesumasin, elektripliit ning- ahi, kohvimasin, röster, veekeetja ja kõik muu vajalik mõnusa söögikorra valmistamiseks.

Lisaks asub esimesel korrusel elutuba hubase kaminaga, WC ning privaatne puiduküttega leilisaun koos dushiruumiga. Teisel korrusel asub 3 magamistuba.

Voodipesud ning saunalinad on hinna sees. Majake on väga privaatne ja ümbritsetud metsaga. Otse maja ees asub ilus tiik ning katusega väliköök. Suur Metsamaja sobib kasutamiseks aastaringselt ning iga ilmaga. 

Suure Saunamaja juurde kuulub köetav kümblustünn, mida on võimalik kasutada lisatasu eest.

parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga

Hea teada, kui sul on kavas veeta kevadine perepuhkus meie juures Spithamis

Meie kevadise perepuhkuse pakett kehtib ajavahemikul 12.03.2021 kuni 31.05.2021.

Pane tähele, et see pakkumine kehtib nädala sisestel päevadel puhkamiseks “Suures Saunamajas” ning ei rakendu nädalavahetustele.

Siin on sulle 6 põhjust, miks kevadine perepuhkus Spithamis on hea mõte:

 • meile jõuad vähem, kui tunni ajaga Tallinnast
 • meie puhkemajad on väga privaatsed – siin ei sega sind keegi
 • kuna asume puhta looduse keskel, siis magad meie juures hästi
 • siin ei aja sind keegi tagant – saad olla segamatult ja omas tempos
 • saunata, palju tahad
 • hüppa kümblustünni ja unusta argipäev

Meie juures tunned ennast turvaliselt ka COVID-19 leviku tingimustes. Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse. Kuidas me tagame oma külastajate turvalisuse COVID-19 leviku tingimustes, saad lugeda siit. Lisaks on sulle kasulik teada, et koroonaviirus sureb puitpindadel kiirelt ning kuumas saunas silmapilkselt.

Tutvu kindlasti ka meie kosutava teraapiavõimalusega – koostöös metsateraapia giid Egle Beek’iga pakume oma külastajatele eriti kosutavat võimalust tegeleda metsateraapiaga.

Lisan veel siia, et juhul, kui sinu peres on mõni hästikäituv lemmikloom, siis võtke tema ka kindlasti kaasa – meil siin Spithamis on lemmikloomad teretulnud.

perepuhkus eestis spithami puhkemajad

Broneeri endale kohe kosutav perepuhkus looduses

Oleme teinud kevadise perepuhkuse paketi hinna väga heaks ning see sisaldab:

 • 2 ööbimist Suures Saunamajas kuni 10-le inimesele (kui tahad meie juures kauem peatuda, siis küsi veelgi paremat pakkumist)
 • Käi saunas, palju ise soovid
 • Nutivaba kvaliteetaeg koos perega
 • Piiramatul hulgal metsamõnu

Paketi hind on vaid 350€  ja sinu hinnavõit on tervelt 150€! Selle paketi broneerimisel kasuta salasõna: “PEREPUHKUS”

Meie kevadine perepuhkuse pakett kehtib ajavahemikul 12.03.2021 kuni 31.03.2021. Perepuhkuse pakett ei kehti nädalavahetustel.

Suur metsamaja saunaga

ETKNRLP
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Kümblustünni kasutamise hind on 80 €

Vaata siit, kuidas meie juurde tulla

Mõnikord piisab puhkamiseks täiesti paarist päevast. Juba tavapärasest keskkonnast välja saamine on kosutav ning õnnestunud perepuhkus toob naeratuse suule. Kui tahad meie juurde pikemaks peatuma jääda, siis teeme sulle hea pakkumise.

Võta minuga ühendust ja ära muretse: küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov teele –  vaatan saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik ja vastan hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

Kui soovitud metsamaja on vaba, siis kinnitame sinu broneeringu koheselt peale ettemaksu laekumist – ettemaksu suurus on kolmandik tellimuse maksumusest.

Lepime kokku sinu täpsemad vajadused ning siis saame teha just sinu jaoks mõeldud parima pakkumise.

Kui sul on vaja nüüd kohe midagi täpsustada, siis helista mulle telefonil +372 534 66 264

Kohtumiseni Spithamis!

Epp
Spithami Puhkemajade perenaine

Siin on sulle lisaks põnevat lugemist Spithami Puhkemajade kohta