Meie juures tunned ennast turvaliselt ka COVID-19 leviku tingimustes.

 

parimad puhkemajd eestis metsamaja saunaga

 

Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse.


Erinevate puutepindade regulaarne puhastamine on võtemteguriks COVID-19 ehk koroonaviiruse leviku tõkestamisel. Võtame seda teadmist väga tõsiselt ning meie klientide turvalisus on meile äärmiselt oluline.

Suhtume väga vastutustundlikult COVID-19-st tulenevatesse külastajate turvalisuse nõuetesse. 

Jälgime rangelt desinfitseerimise, puhtuse, koristamise ning hügieeninõuete täitmist. Terviseameti kinnitusel säilib viirus elujõulisena soodsatel tingimustel pindadel kuni 3 ööpäeva, kuid hävineb puhastamisel ja desinfitseerimisel koheselt.

Peale külaliste lahkumist viime 3h pärast igas kasutatud puhkemajas ja ruumis läbi põhjaliku puhastuse (s.h. kõik tekstiilid, pehme mööbel, erinevad kokkuputepinnad jne) vastavalt EHRL-i hotellide tervise turvalisuse tegevusjuhisele. 

Ruumide ja pindade puhastamisel järgime rangelt Terviseameti puhastuse ja desinfitseerimise soovitusi. 

Võimalusel kasutame desinfitseerimisel 72 tunnist puhveraega. Kõik meie puhkemajades olevad pinnad (saunad, tualetid, kraanikausid, köögid, magamistoad, trepid, uksed jne) puhastame spetsiaalse desinfitseeriva lahusega, millel on virutsiidne toime ehk kasutame spetsiaalseid vahendeid, mis hävitavad võimalikud viirusebaketird koheselt.

Tänu hoolikale desinfitseerimisele võivad külastajad ennast meie juures puhates tunda turvaliselt ning ei pea muretsema oma tervise pärast.

Et saaksid ennast veelgi turvalisemalt tunda, siis soovitame sul kasutada mobiilirakendust HOIA. See mobiiliäpp võimaldab koheselt saada teavet isikute kohta, kes on olnud positiivse koroonaviiruse proovi andnud inimestega kontaktis.

 

hoia koroonaviiruse äpp

Pilt: https://hoia.me/


HEA TEADA
– kõikides meie puhkemajades on külastajatel tasuta kasutamiseks mõeldud kätedeso vahendid ning desinfitseerivad lapid.

Me PALUME TEIL LOOBUDA Spithami Puhkemajade külastamist, kui te olete viimase 14 päeva jooksul:

  • haigestunud COVID-19-sse;
  • olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga;
  • teil esinevad nakkushaiguste sümptomid (näiteks köha, palavik või hingamisraskused)

Siin on sulle vaatamiseks ka üks kasulik video, kuidas ka sina saad puhastada oma enda kodus erinevad puutepinnad nii, nagu profid seda teevad. 

 Meil on ilusa metsa sees kolm hubast palkmaja,
kus saad mõnusalt oma aega veeta ning päikeseloojanguid nautimas käia. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed – ning üks maja on mõeldud suuremale seltskonnale.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA. Uuri ka lisaks, kui mõnus on puhata SELTSKONNA MAJAS.

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.


Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ole terve,
Epp – Spithami Puhkemajade perenaine